Únor 2016

6.díl

29. února 2016 v 19:45 | Dina Braveroad |  Ta naše třída

Ta naše třída

Zdár! Moje jménko je Caroline Howard. Hodně lidí z naší třídy už umřelo i šprtka. Naše učitelka je z toho na prášky. Už se bojí nás pouštět domů a dávat nám blbé známky.
Vždycinky když přijdu do školy, tak připravuju žertíky na učitelky i učitele. Je to zábava a baví mně to. Škoda, že umřela šprtka já totiž přepsala jedničku z francouštiny na pětku. Jsem rebééél.
Každopádně jsem dneska ráno šla do školy s Kendall. Je to má nejlepší kámošku a já její taky. Má dlouhé černé a rovné vlasy. Na nose se ji tyčí piercing.
Pak jsme došly do školy. Sedíme vedle sebe v lavici. Dala si nohy na stůl a dospávala. Já si dopisovala úkol z matematiky.
Ozval se zvonek a to na hodinu. Já se strašlivě lekla a začala hodina matematiky. Měli jsme supla, protože je naše paní učitelka nemocná, ale hodně lidí tvrdilo, že je v blázinci (což nakonec nebyla). Najednou mne napadl nápad, že by jsem se ulila z hodiny a proto jsem řekla, že chci na záchod. Budu pokračovat ve psaní až se vrátím.

Ahojte, já jsem Kendall a Caroline mne pověřila, abych psala sem do tohohle "deníku" než se vrátí. Najednou k nám do třídy vlítl Kevin ze 7.B a křičel, že na záchodech je mrtvá dívka. Snad to neni Caroline. Paní učitelka na supl utíkala na holčičí záchody a slyšeli jsme ve třídě jenom křik. Celá třída tam začala utíkat i já. Snad se nestalo nic Caroline. Jenomže jsem se nemohla víc mýlit. Zachvilku přijela záchranka a řekla, že Caroline je mrtvá, protože se uhulila. Jak to jenom říci, prostě moc kouřila a tohle byla její poslední cigareta. Ležela tam na zemi a v ruce ještě svíjela cigaretu. Já tam jenom stála jako "Y" a tekly mi z očí slzy. Co když budu na řadě příště já?

Pokračování příště $


co je lepší 3.

29. února 2016 v 18:06 | Dina Braveroad

Vak x taška přes rameno


Zamknuté dveře

29. února 2016 v 17:57 | Dina Braveroad |  Téma týdne

Zamknuté dveře

Řeknu vám jeden příběh, který by tohle mohl mít za hlavní děj. No, každý to chápe jinak.

Když svatý Václav utíkal od toho aby ho jeho vlastní bratr nezabil, tak běžel ke kostelu, protože v něm se nemůže stát vražda. To by ho (Boleslava bratra Václava) nechali popravit. Václav by to stihl jenomže mu Boleslav (farářovi) zaplatil peníze, aby nepouštěl Václava dovnitř a kvůli tomu ho Boleslav dohnal a zabil.
Další je třeba pocitově, že třeba vás někdo šikanuje, ale nikdo vás nevyslechne a nezachrání. Ta šikana se pak opakuje a vy chcete spáchat sebevraždu. Neradím vám to.

Nebo, že jdete domu a zamknete si dveře Smějící se.

Jak mohu načíst zamknuté klávesnici Uvnitř 2003 Toyota RAV4?

Každopádně, má to hodně důvodů. Mějte se krásně a užijte si den. Jinak je přestupný rok a teď je ten přestupný den.

lady & lord shalott

28. února 2016 v 19:14 | Dina Braveroad

Lady & lord Shalott

Hodně dlouhou dobu jsem o nich nic nevěděla. Zjistila jsem je tak, že jsem si prohledávala youtube a snažila se získat nějaké ty odpovědi o zmizení Belly Gothové o které sem také přidám článek a najednou se mi ukázala záhada lady & lord Shalott. Začalo mne to zajímat a tady máte mé výsledky.
Byl to manželský pár, který se miloval. Byli bohatí. Ona se zabývala zahradničením a on malířstvím. Nejradši maloval ji.
Tady máte odkaz na videjko na které se podívejte!!


The Sims 4 Machinima - Lord & Lady Shallot

Ona potom nechtěla aby ji maloval. On se na ni naštval a zbil ji. Utekla potom do zahrady od něj pryč. On kvůli tomu zapálil celý jejich dům a zůstal v něm. Ona ho chtěla zachránit, ale on ji probodl nožem a nebo uhořela. On toho začal litovat a uhořel tam. Tohle je ten základní příběh a teď jdeme na fakta. Jinak tenhle příběh je opravdový. Stal se. Jestli umíte anglicky tak tady máte odkaz na jednoho kluka. On vám toho řekne víc než já.

SimFacts: The Real Story about Lady and Lord Shallot


Tento příběh je v jednom dodatku, který já nemám Smějící se . Tam vlastně můžete uvidět i mořskou příšeru ve vodě. Příběh se odehrával jinak v roce 1898 . Když vlastně otevřete jakože obchod, tak tam máte hromadu starých věcí a 2 obrazy na kjterých je paní a pán a to jsou právě oni. Jenomže tam je napsaná jako lady Mimsy. Na obraze je zobrazená v blonďatých vlasech s modrýma očima. Manžele byli 6 let před smrtí. Záhada je, že on nemá rád děti a možná právě ji zabil kvůli tomu, že byla těhotná a on se bál a vlastně v rodokmenu je jenom ona a on, protože asi ještě neporodila děti, protože umřela v ohni. Jenom si tipuju. Možná jak on zbožňoval to malování, tak si to dával blízko ohně a kvůli tomu se ten oheň pak šířil. Když si dáte ten dům do jednoho z nejvyšších pater, tak tam uvidíte jednu knihovnu. Okolo ní nejsou tapety, ale to přeskočíme. Na obraze vidíte ji jak je smutná a okolo ní je záclona a sedí umělecky na pohovce. Okolo ní je ještě modrá tapeta. Jediná takové tapety jsou v tom domě v koupelnách.
Teď se přesuneme do reálu. Je napsána kniha od Alfreda, Lorda Tennysona a na obalu je krásná dívka v lodi (podobná těm benátským) a kniha se jmenuje The lady of Shalott. Je spousta obrazů na kterých je. Vlastně mapa v sims kde se ten příběh nachází je stejná jako bývala země Shalottů. Vlastně jejich země byla rozdělena na 2 půlky. Camelot a ostrov Shalottů. Je stejná jako v sims tak i v reál. Vlastně vidíte že okolo jsou rozpadliny, které by mohli vypovídat, že tam něco bylo např. zámek. Také je okolo řeka po které se prý plavila i v reálu v bílých šatech a obvykle prý v té lodi tancovala.
Tak já už nevím. To by bylo tak asi vše. Snad vás příběh zaujal jako mně a kdo to chce víc do podrobna tak se jukněte na toho angličana.

února 2016

28. února 2016 v 17:11 | Dina Braveroad

V tomhle měsíci jsem se dozvěděla ty nějaké věci a já vám je sem napíšu:

 1. zabývala jsem se případem Gothových (rodina v the sims 4) ps:nic jsem nezjistila co by o tom mohlo vypovídat-mohla bych sem jinak napsat moje výsledky z vyšetřování

 2. zjistila jsem, že je jeden příběh neboli povídka v the sims 4 pravá a to o lady & lord shalott. Vlastně oba dva umřeli v ohni. ps:mohla by jsem tu napsat mé vyšetřování

 3. zjistila jsem taky, že i ty největší bit** dokažou být dobré

 4. zjistila jsem, že je těžké když máte 2 kamarádky a ony se pohádají a říkají vám, že si máte mezi nimi vybrat

 5. bojím se smrtito je vše!


na konci ledna 2016

28. února 2016 v 16:15 | Dina Braveroad

Ahojte! Vím, že tenhle měsíc už dávno skončil, ale ještě si pamatuju co jsem poslouchala. Opět to jsou nějaká love story, ale to mám ráda. Tou dobou jsem ujížděla na Christinu Perri.

Christina Perri - A Thousand Years [Official Music Video]

Christina Perri - Jar of Hearts [Official Music Video]

Christina Perri - Human [Official Video]


Tu poslední písničku mám z nich nejradši. Myslím, že tam se hodně předvedla. Tohle vás překvapí, ale měla jsem ráda Nightcore. Dám sem i nějaké písničky, které jsem neposlouchala, protože už nevím jaké zrovna byli ty písně.


Nightcore - Try

Nightcore - Bring Me To Life

Nightcore - Say Something


Tenhle měsíc jsem také objevila novou zpěvačku, ale má jednu hezkou písničku. Jmenuje se Meg & Dia.


Monster-Meg & Dia

Tady máte originál, ale já je poznala díky Nightcore.

Nightcore - Meg & Dia - Monster (DotEXE Remix)

A pro ty, kteří mají rádi dubstep.

Meg & Dia - Monster (Nightcore Dubstep Remix)


píseň na konci února

28. února 2016 v 16:00 | Dina Braveroad
Ahojte! Pokaždé budu psát na konci měsíce písničky, které jsem ten měsíc poslouchala. Dneska sem ještě přidám leden.


Tenhle měsíc jsem ujížděla na love story. Špatné nebo šťastné konce a k tomu mi pomohli videa sims 4 machinima nebo sims 2. Na youtube vlastně dávají písničky a dle textu se tam tak pohybuje ta postava ve hře. Kvůli těmhle videjkám jsem objevila zpěvačku, která má příjemný hlas. Dám sem i na sims odkaz.

Colbie Caillat - Try

The Sims 4 Machinima - Try

Má i jiné písně, ale tahle je nejj. Pořád mi hučí v hlavě. Také se mi líbila písnička, kde vystupovala i Christina Aguilera. Já vám sem dám ten klip od sims, který mě dojal.

The Sims 4 Machinima - Say Something

A Great Big World, Christina Aguilera - Say Something


Snad se vám budou líbit.1.díl obyčejný den

27. února 2016 v 16:08 | Dina Braveroad |  Alien

Alien

Byla obyčejná sobota. Já jsem vstala a chtěla se jít najíst. Byla jsem hladová.

Šla jsem do kuchyně a uviděla moji dceru jak maluje opět tu samou krajinu.

Já: Máš hlad Lili?
Lili: Uhm...
Já: Tak jo nebo ne?
Lili: Uhm....ne
Já: Co maluješ?
Lili: Hm...

Pak už jsem s ní nemluvila. Nebylo to snadné s ní mluvit. Jako kdybyste mluvili do zdi.

Vyrazila jsem k ledničce pro džus. Podlaha byla studená a vrzala pode mnou.

Lili na mne vrhala pohledem. Raději jsem si ji nevšímala, ale nepřestávalo to. Začala mne znerzvózňovat.
Já: Lili?
Lili: Hm...
Já: Proč se na mne díváš?
Lili: Hm...
A začala si kreslit. Byl už pokoj od toho koukání.

Vzala jsem si tedy džus a sedla si ke stolu. Byla jsem ještě po ránu trochu mimo. Dívala jsem se do blba.
Lili: Mami? Mami? Mami?
Já: .....
Lili: Mamíííííí!!!
Lilien mne z toho koukání vyrušila.
Já: Ano zlato?
Lili: Už nic...

Najednou si ke mně přisedla Lilien a začala dělat domácí úkol.
Já: Z čeho máš domácí úkol Lili?
Lili: .....
Já: Halooo?
Lili: Matematika.....
Já: Dělení nebo násobení?
Lili: Uhm....
Vzdala jsem to a pila jsem radši džus. Lilien se na mne občas mlčky podívala, ale to bylo asi tak vše.

Vstala jsem ze židle a podala z lednice džus a nalila jej do skleničky. Sklenička pak patřila mé dceři. Potom jsem šla do ložnice a vyndala si oblečení ze sekáče. Chtěla jsem jít opět do sekáče, protože mám dneska pohovor s jednou úřednicí, která mi hledá práci. Dneska jsem měla jít k ní domu. To bude určitě nějaká vila.

Sekáč se nalézá venku. Tam už stála (mne už známá paní) Lisa. Doporučila mi růžový outfit. Koupila jsem ho.

Najednou se ozval křik.
Lisa: Není to z vašeho domu?
Já: Zní to tak.
Lisa: Jako správná matka by jste to měla zkontrolovat.
Já: A jak to můžete vědět když nemáte děti?!
Lisa: Gr...

Utíkala jsem za tím křikem.

Utíkala jsem domů a uviděla jsem jak Lilien pije džus a proto jsem si přisedla.

Já: Ty jsi křičela?
Lili: Ne....
Já: To jsi musela být ty, protože se to odsud ozývalo.
Lili: Máš halucinace.....
Já: Prodavačka ze sekáče to taky slyšela.
Lili: No a?
Já: Nebuď drzá a omluv se mi!
Lili: Hm..
Já: Cože?
Lili: Promiň..
Já: To jsi měla říci dávno a křičela jsi?
Lili: Ne...

Nemělo to cenu. Naštvaně jsem si stoupla a ještě více naštvaněji jsem zasunula židli.
Šla jsem do ložnice se upravit před zrcadlem.

Oblékla jsem si ten růžový outfit a mohla jsem vyrazit.

Šla jsem v noci. Mé vlasy se vznášely ve vzduchu díky větru. Najednou jsem našla ten dům kde jsem měla mít ten rozhovor a snad i práci. Zazvonila jsem na zvonek a otevřela mi úřednice. Zavedla mne ke stolu a poručila mi abych si sedla.
Já: Máte pro mne tu práci?
úřednice: No....
Já: Co se stalo?
úřednice: Mohla jste mít jenomže ten pán, který tu firmu vlastnil tak dneska ráno zemřel a firma už se bourá.
Já: To ne!!!
úřednice: Je mi to líto.
Já: A co budu dělat?
úřednice: Nevím..

Začal jsem brečet a u toho jsem myslela na Lili. On mi ji seberu. Můj manžel, protože nemám práci a nebudu se o ni moct starat. On je bohatý a proto mu dají výhodu.

Šla jsem somů. Byla jsem opravdu moc sklamaná.

Když jsem dorazila domů, tak jsem se šla podívat na Lilien co dělá. Četla si knihu.
Já: Co čteš?
Lili: Uhm...
Já: Víš, nakonec mít práci zatím nebudu a asi mi tě veme táta.
Lili: Nééééé.....

Najednou hodila knihou o zem, řvala a plakala.

Já: To bude dobré.
Lili: ....
Já: Táta je bohatý a bude se ti u něj dobře žít.
Lili: Nikdy!
Začala okolo sebe kopat a svalila se na zem....

Pokračování příště....

1) Uklidní se Lilien?
2) Pojede Lilien ke svěmu otci?
3) Líbí se ti komix?


úvodka

27. února 2016 v 15:56 | Dina Braveroad |  Alien

Alien

Moje jméno je Elizabeth, ale říkají mi Elis. Mám jednu dcerku a jsem rozvedená. Můj ex-manžel je velmi bohatý, ale u 1. soudu jsem ji naštěstí vyhrála (mou dceru). Vím, že se ji bude snažit získat, ale je to sobec a chce ji mít jenom kvvůli penězům.


Toto je má dcera Lilien. Říkáme ji Lili. Skoro vůbec nemluví. Je zvláštní, není jako ostatní děti. Já a moje dcera máme oblečení ze sekáše jelikož jsme chudé.
Toto by bylo vše z našeho úvodu.

aktualky 24.2.

24. února 2016 v 16:23 | Dina Braveroad
Dnešní aktualky jsou supéér! V Jorvik City Plaza je Raptor + questy a oblečení. Je trh s koňmi s Eddie a Ferdinandem.

Vstávej, je ráno

22. února 2016 v 19:33 | Dina Braveroad |  Téma týdne

Vstávej, je ráno

Mnoho lidí ráno vstává do práce a nebo do školy. Říká se, že ráno je člověk chytřejší nežli odpoledne a proto chodíme ráno do školy, aby nám to přemýšlelo. No, nevím co dál k tomuto tématu říci, ale asi jenom to, že vstávání ráno je hodně nepříjemné.

Nikomu nevěřím

21. února 2016 v 19:36 | Dina Braveroad |  Povídky

Nikomu nevěřím

Ahojte! Moje jméno je Lisa. Je mi 14 let a už nikomu nevěřím. A proč?! To se dozvíte tu.
Jednoho krásného dne mě probudila moje maminka, protože jsme museli i s tátou jet na oslavu moji babičky. Jenže ta už je mrtvá a tak jsme měli jet na její hrob. Jakože slavila 80 let. Zemřela když ji bylo 72 let. Každý rok za ní jezdíme, ale dneska to bylo jiné.
Jeli jsme autem a táta pustil nahlas Madonnu. Tu zpěvačku miluje i moje mamka. Táta s mámou hlasitě zpívali. Já ne. Najednou tátovi zazvonil mobil. On se pro něj ohnul a ztratil kontrolu nad řízením. Před námi byl strom a narazili jsme do něj. Já omdlívala a naposledy jsem cítila pach krve a mámin křik.
Pak jsem se probudila a cítila pach nemocnice a otevřela jsem oči. Okolo mě seděly sestřičky. Moje první otázka byla kde jsou mí rodiče? A ony odpověděly v nebi. J-j-j-á-á-á nevím co říci. Plakala jsem. Ony mi pak řekly, že půjdu do dětského domova a daly mi injekci a já usnula.
Pak jsem se o5 probudila a to na teplé posteli. Okolo mě byli vychovatelky a vychovatelé + nějaké děti. Nebyl to sen.
Od té doby jsem bývala v dětském domově a nikdo mě nechtěl adoptovat. Začala jsem emo style a to znamená, že jsem si obarvila mé blond vlasy do černa a dělala si černou rtěnku a černé obří linky + stíny. Šikanovali mě tam. Měla jsem tam nejlepší kamarádku a ta šla k lepším a prozradila jím mé tajemství. Zrádkyně!!
Jednoho dne jsem se o5 probudila v posteli a oblékla se a vyčistila zuby + nalíčila. Najednou kě mně přiběhla vychovatelka a říkala, že má pro mne náhradní rodinu. Byla jsem šťastná. Když jsem tam k nim domů přijela,tak měli obrovskou bílou vilu. Připomínala mi můj dřívější dům. Rozbrečela jsem se. Moji nový rodiče byli ze mne nadšení. Prý nemohou mít děti a chtějí. Proto si mne adoptovali. Najednou se mne zeptali na jméno a já odpověděla Lisa. Můj jakože táta se mne zeptal na příjmení. Já odpověděla Wolf. Najednou oba vykřikli je to ona. Řekli mi, že jsou příbuzný s moji rodinou a že tohle byl jejich dům. Vběhla jsem do mého pokoje a pod kobercem byla půda. Ano, je to můj pokoj. Otevřela jsem to a tam byl obrovský dům pro panenky a oba moji rodiče mi řekli, že o tom ani nevěděli. Byla jsem šťastná.
Druhý den odjel taťka na služební cestu do Německa a já zůstala s mamkou doma. Šla jsem v klidu do pokoje a najednou jsem slyšela zamknutí. Okamžitě jsem chtěla otevřít, ale nešlo to. Zamkla mě moje mamka. Jenomže mě bývalí rodiče naučili odemykání sponou a já to použila. Odemkla jsem. Šla jsem se dolů poptat proč mi to udělala a ona se tam líbá s jiným chlapem a pěkně tlustým a plešatým. Začala jsem řvát a moje máma to viděla. Pak šla do kuchyně a popadla nůž. Začala mě honit po domě s tím nožem. Já křičela a ona mi vyhrožovala. Pak jsem omylem přepadla přes zábradlí. Viděla jsem už jenom černo. Byl to snad můj konec?! Budu žít dál? Najednou jsem uviděla oslepující světlo.
Objevila jsem se doma kde byli moji bývalí rodiče a máma mě vzbudila a řekla mi, že jedem oslavit babiččiny narozeniny. Já mamku obejmula. Ona se divila. Já jsem najednou začala říkat, že je mi špatně a ten den jsme zůstali doma. Tátovi zazvonil mobil, ale nebylo to v autě. Už mě zajímá jenom jedna otázka. To vše. Byl to sen a nebo umím vracet a měnit minulost? Otázka se nikdy asi nezodpoví. Můžeme jenom hádat, ale jsem ráda, že mám své staré rodiče a tím děkuji mé už neexistující adoptivní mamce. Lituju toho tátu. Ten byl docela fajn.

17.2.

17. února 2016 v 19:59 | Dina Braveroad

Aktualky

Na dnešních aktualkách je něco vyjímečného a to, že je hodně questů. Jeden je od Epony a ten druhý od Silverglade Village. Raptor je z5 a je nová výbava v jorvik city plaza (jcp). Je ještě nová jízdárna v Riding Hall.

Cena našich životů

15. února 2016 v 19:57 | Dina Braveroad |  Téma týdne

Cena našich životů

Co tím názvem myslím? Myslím tím, že bysme neměli páchat sebevraždy a proč? Protože je život důležitý. Mnoho lidí by chtělo mít hezký život a nemůžou, protože nemají třeba nohy a nebo neslyší. No prostě je spousta důvodů, ale přesto si váží toho, co mají. Hodně zdravých lidí páchá sebevraždy kvůli šikanám nebo že se s někým vážně pohádali. Mám jednu otázku. Čím si pomůžete když se chcete zabít? Asi ničím. Akorát dáváte sebevědomí lidem, kteří taky chtějí sebevraždu. Radši byste mohli darovat ledvinu a nebo krev. Samozřejmě do nemocnice a né na černý trh. Vím, občas se chcete zabít kvůli tomu, že jste se pohádali s vaší kamarádkou, ale dejte si ještě jednu otázku. Dá se to spravit?
No, záleží na vás jestli se chcete zabít a nebo ne. Nechci vám to tu rozmlouvat, ale byl by fajn se rozhodnout spíš pro život a né pro smrt.

Lucky day or bad day?

13. února 2016 v 10:35 | Dina Braveroad |  Povídky

Lucky day or bad day?

Moje jméno je Lira. Je mi 14 let. Jsem single. Mám nejlepší kamarádku Samanthu. Ta bydlí na druhém konci světa, ale občas ke mně přijede na návštěvu nebo já k ní. Když jsem u ní, taky jezdíme na kolech a nebo se koupeme v jezírku, které mají za domem. Jenže její máma je s Indie a nakonec se z toho města odstěhovali a šli bydlet do Indie s jejím tátou. Má už vybráného manžela. To bych něchtěla. Každopádně vám popíšu můj den.
Ráno jsem vstala kvůli otravnému budíku. Strašné rachotí neboli křičí. Vyčistila jsem si zuby, oblékla se, vzala batoh do ruky a šla si koupit svačinu do školy. Koupila jsem si bagetu a potom jsem vyrazila na cestu do mučírny (školy). Jela jsem na longboardu.
Ve škole jsme měli takovou strašnou matikářku, která mě nesnáší a když mám dostat trojku, tak mi to schválně sníží na čtyřku a včera jsme zrovna psali písemku z matiky. Nějaké ty rovnice. Říkala nám známky a já se připravovala na nejhorší.Učitelka řekla ,,a Lira má za jedna". Nemohla jsem uvěřit svým očím a uším. Za jedna? No, wow. Nemám slov. Toto bude můj určitě šťastnej den.
Začala přestávka. Jedna holka se jménem Maggie mě ve škole šikanuje a já už čekala, co si na mne vymyslí a udělá.
Zachvilku se promenádovala po škole. Chodila jako po molu a mířila si to ke mně. Už jsem zavírala oči a čekala, že mi jednu vlepí. Nakonec jsem je otevřela a ona přede mnou klečela a prosila mne, abych ji odpustila. Odpustila jsem ji.
Toto je můj opravdu šťastnej den.
Nakonec uběhlo spoustu hodin a já šla domů. Otevřu naši branku. Vejdu dveřmi dovnitř a co vidím? Tátu jak se s mámou objímá a to už máma dávala rozvodové papíry. Byla jsem šťastná.
Šla jsem po schodech do mého pokoje. Udělala si domácí úkoly, připravila si tašku do školy a krásně se oblékla, protože dneska ke mně má přijet moje kamarádka Samantha z Indie.
Ještě jsem slyšela jak dole u rodičů zazvonil mobil a slyšela jsem mamky pláč. Šla jsem tedy po schodech dolů a čekala co mi mamka řekne a ta řekla ,,Lásko moje no víš, já nevím jak ti to jenom říci, ale tvoje kamarádka Samantha má už narozené dítě a to zůstalo v Indii" ,,A v čem je problém?" zeptala jsem se. Moje mamka najednou řekla,, Šetřila peníze jenom, aby ti spatřila a letěla letadlem a to letadlo udělalo bum bác neboli havarovalo" a tekly jí z očí slzy a mně už taky. Tak nakonec nevím jestli tenhle den je šťastný nebo naopak. Na tenhle den si budu pamatovat až do své smrti a co je na tom nejhorší? Samantha už má dítě a je teda bylo ji stejně jako mně a to dítě už prý nemá ani otce, protože letěl se Samanthou. Nakonec to dítě bude bydlet u nás a já ti slibuju Samantho, že na tebe nikdy nezapomene a ani na tvého manžela.

Aktualky 10.2. 2016

11. února 2016 v 15:38 | Dina Braveroad

Aktualky

 • Asi víte, že brzy bude valentýn a sso tým si pro vás připravil aktualizace právě pro valentýn.
 • Všude je valentýnská ozdoba (srdíčka, lampiónky na stromech i jinde, ...)
 • Také máte quest od Catherine, která je v Jarlaheim. Vlastní takovou tu kavárnu. Pak od ní dostanete reputku.
 • Také máte quest v Silverglade Village od Taylora a dostanete reputku
 • Opět přijel Ferdinand s Eddie a jsou ve Fort Pintě.
 • Prostě vás čeká mnoho reputek.

Gretchen

9. února 2016 v 19:48 | Dina Braveroad

Gretchen

 • Gretchen šla navštívit kamaráda, ale už se domů nevrátila
 • Ten kamarád byl Andy
 • běž se k němu poptat je ve Firgrove
 • pak budeš hledat papírky, které vedou k dolu
 • pak uvidíš čelenku a znova papírky
 • najednou se zjeví řetízek, mobil
 • pak půjdeš po medvědích stopách a u nich budou o5 ty papírky
 • najednou uvidíš Gretchen u medvěda
 • pohovoříš si s ní a ona ti slíbí že se vrátí domů

Druhý den
 • zjistíš, že Gretchen ještě nepřišla domů
 • zazvoní mu potom mobil
 • Gretchen říká, že je na velké tmavé pláni s velkými stroji. Je to tam cítit po zemním plynu, říká.
 • o5 ti slíbí, že půjde do Fort Pinty
 • pojedeš potom do Fort Pinty

Další den
 • o5 nedorazila
 • zazvoní mu mobil
 • říká, že je v lese, kde mají stromy žluté listy. Říká že listy poletují kolem, je tam mlha, takže s eodtamtud nemůže dostat.


 • slíbí ti o5 že půjde domů
Další den
 • nevrátila se domů
 • zazvoní mu mobil
 • Říká, že se schovala ve starých zříceninách, a že tam jsou děsivé čarodějnice které se jí snaží chytit.
 • Brečela do mobilu.


 • je tam u toho zbořeného kostela
 • máš odlákat čarodějnice
 • jeď do jízdárny
 • jed pak do Fort Pinty
 • Gretchen konečně doma
 • dostaneš za to bílé triko s oranžovým potiskem koně (nebo co to je :DD)

Mrs.Hill and Mr.Hill

9. února 2016 v 18:07 | Dina Braveroad

You can be a ghost

 • Potkáš strašidlo v Nilmer's Higland
 • A pak to pojedeš povědět Tan, která si myslí, že si z ní děláš srandu

Ghosts there?

 • Pošle tě za Lorettou
 • Loretta ho prý taky viděla

Two that have seen the Ghost

 • Dříve tam byla závodní stezka, před hodně dávnou dobou, která vedla okolo místa kde je teď farma. Začátek té stezky se dodnes nezměnil... Ale závod býval delší, a končil na druhé straně řeky, v Hill Crestu. Je tam i ten rozbořený most, který s tím něco mohlo mít společného.
 • Posílá tě za Mrs.Holdsworth ta je za Moorlandem s tím domečkem
 • A ta ti poví, že se tam stala strašná nehoda

Two reliable old Sources

 • Stala se tam tragická nehoda. Během soutěže, se most rozbořil! Bylo to před hodně dávnou dobou. Chceš vědět něco o těch lidech, kteří zemřeli? Všechno co vím je, že to byl jeden moc pohledný můž s jedním moc pěkným koněm. novinách se hodně o téhle nehodě psalo. Jsem si jistá, že nějaké staré kopie Jorvik Gazette jsou v archivované v knihovně.
 • To znamená, že máš jet do knihovny
 • Závodník byl usmrcen při tragické nehodě během víkendové soutěžě v Moorlandu, kdy se most přes jižní část řeky zhroutil. Zdá se, že dřevěná konstrukce mostu začala hnít, a to vedlo k pádu mostu. Muž, který zemřel, byl identifikován jako pan Hill. Pan Hill za sebou zanechal svojí ženu, která po nehodě velmi truchlí.

Then What happen?

 • Starosta v Silverglade vyšetřuje nehodu, osoby zodpovědné za soutěž, a bude promlouvat k manželce oběti.
 • Pak pojedeš za starostou v Silverglade
Další den


The Council Man might know

 • Jdeš o5 za tím starostou a ten ti řekne:Ukázalo se, že most nebyl vůbec postaven podle daných standartů! G.E.D., společnost která most postavila, použila staré dřevo a nevyhovující beton, aby ušetřila peníze. Je to už hodně dávno, a teď je G.E.D. vnímána jako slušná společnost...
 • Jeho žena, paní Hillová, se po nehodě odstěhovala do Firgrove.
 • Jeď za starostou do Firgrove.

Another Ghost?

 • Buď stále u starosty ve FG (Firgrove)
 • A ten ti řekne:Bohužel, paní Hillová je již dlouhou dobu mrtvá, a její dům byl zbourán. Byla excelentní drezruní jezdkyně. Bylo to vždy trochu smutné, vidět jí jak má zlomené srdce, a nikdy se z nehody svého manžela nevzpamatovala. Jediné co jí vždy povzbudilo, bylo když jezdila po soutěžních stezkách za vesnicí. Říkala, že jí to vždy připomnělo její ztracenou lásku. Ostatní obyvatelé vesnice říkají, že jí tam viděli, na závodní stezce za vesnicí, i po její smrti...

A confused Ghost

 • Nevní má tě
 • Jeď za panem Hillem je v Nilmer's Higland

Ask the Ghost

 • Nevěří ti ale pak jo jenom co vstoupíš do domu
 • má snubní prsten své ženy

Meaningful Ring

 • Pošle tě za svou láskou
 • ukážeš ji prsten a ona je velmi překvapená
Další den

A special Place

 • musíš být u Mrs.Hill
 • máš vzít jejich prstýnky a dát je na hrob

 • neboj najde cestu

As stubborn as a Ghost

 • máš vyřídit jejímu manželi (je v Nilmer's Higland)
 • On souhlasí

In the Shade of a Tree

 • Máš ji dát vědět, že on je na cestě
 • Ona je "happy"

Rest in Peace

 • Náhrobní káme kde pan Hill poprvé požádal paní Hillovou o ruku a teď je tam hrob
 • Říkají ti, že mají pro tebe připravené překvapení v podkroví v jejich domě
 • dostaneš drezúrní soutěž
The other Part of the Map

9. února 2016 v 14:12 | Dina Braveroad

The other Part of the Map

 • je okolo levelu 10-11
 • pak máte úkol a musíte jít do Fort Pinty k tomu hřbitovu
 • najdete tam hrob Californie Jones, která je manželkou dobrodruha, který hledával ty poklady a tak
 • California Jones milovala Fort Pintu
 • na tom hrobu uvidíte pampelišky
 • pampelišky patří Mrs.Holdsworth
 • ta se nalézá za Moorland v tom domečku
 • California Jones je babička Mrs.Holdsworth


Domov

8. února 2016 v 17:59 | Dina Braveroad |  Téma týdne

Domov

Domov je místo, kde jste mezi nejbližšími. Nemusí to být budova, ale může to být i tam kde na kartónu spíte venku a povídáte si s ostatními, kteří jsou na tom podobně, ale hlavní je, že se máte rádi. Ukončíme to tak, že domov může být kdekoliv, ale hlavně když jste mezi lidmi, kterým rozumíte a chováte k nim nějaký vztah a tím vztahem myslím dobrým.