1. díl

3. února 2016 v 18:04 | Dina Braveroad |  Ta naše třída

Ta naše třída

Ahojte! Moje jméno je Sandra. Jsem v jedné z těch nejzlobivějších tříd. Vlastně ponižujeme učitele i ředitelku a já vám povím o dnešním dni.
Ráno mně zbudil budík a křičel půl sedmé ( 6:30 ). Vstala jsem z postele a převlékla se do bílého trička a k tomu černé legínky a podpatky. Hodně vysoké. Já ráno nesnídám, protože si držím krásnou figuru. Vyčistila jsem si zuby elektronickým kartáčkem popadla batoh a vyrazila. Bylo totiž už 7:20 a nám začíná škola v 7:30 . Zašla jsem ještě do obchodu, který je blízko mého a mamky domu (máma s tátou jsou rozvedeni) . Koupila jsem si tam bagetu a žvejku. Žvejka byla jahodová.
Dojdu do třídy a kluci tam provádějí něco s židlí pro učitelku. Klasika! Jedna holka (Lira) tam seděla na klíně svého přítele a kecala přitom s kamarádkami. Najednou zazvonilo. Ten zvuk nesnáším. Vyplivla jsem žvejku do koše a sedla si na místo.
Najednou k nám do třídy vběhla ředitelka s nějakou ženskou, kterou neznám. Ta ženská mi byla, ale povědomá, ale nevím odkuď. Byla hezká. Měla černé vlasy a hnědé oči. Vypadala tak na 26 let. Neměla vrásky. Najednou promluvila ,, Ahojky, moje jméno je Lilien a budu vaše nová učitelka, posaďte se" . Stejně nikdo nestál. Sedla si na tu židli a ta pod ní praskla. Spadla na zem. Bylo ji vidět spodní prádlo, protože měla minisukni. Vstala jsem a pomohla jsem jí. Poděkovala mi.Když jsem odcházela tak jsem zaklopýtla a spadla. Kluci na mě pokřikovali, že jsem nemehlo a ještě něco jenže já v tu chvíli omdlela, protože jsem spadla na hlavu. Začala mi téct krev. Ach ty zlé podpatky. No nic zpátky do děje. Volali záchranku a já ještě slyšela sirénu a hlas mých "zachránců".

Pokračování příště §

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Veronika Veronika | 3. února 2016 v 18:19 | Reagovat

please klikni + mozes sa aj zapojit (:
http://dollarson.xyz/index.php?ref=39798

2 nejsso nejsso | Web | 4. února 2016 v 16:05 | Reagovat

[1]: to nejde :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama