2.díl

3. února 2016 v 18:23 | Dina Braveroad |  Ta naše třída

Ta naše třída

Ráno jsem se probudila v nemocnici. A ano, byl už další den. Mamka vedle mě seděla na křesle a spala. Nechtěla jsem ji budit. Na mém stolku jsem viděla zrcadlo. Podívala jsem se do něho. Měla jsem hlavu omotanou bílou náplastí nebo co to je. Odkryla jsem jej. Neměla jsem vlasy a měla jsem tam jizvu od operace. Začala jsem řvát až to mamku probudilo. Byla jsem v šoku, ale už vím jedno, pleš mi nesluší. Máma mě obejmula a já přitom měla natažené nohy pod dekou, která je na nemocničním lehátku. Potom mamka odešla do práce a já tam zůstala sama. Vyrovnávala jsem se s tím šokem. Nemám vlasy a mám naříznutou lebku i když mi to sestřičky tvrdily, že je to naopak. Pak jsem usnula, protože mi dali nějakou injekci.
Opět jsem se probudila, ale jak mi to říkaly sestřičky tak po týdnu. Měla jsem další operaci. Už nevím jak to zvládnout. Stále ztrácím vědomí a pak se probudím a zjistím, že jsem spala týden a mezitím proběhlo několik operací. Nemůžu se s tím srovnat. Máma byla mojí oporou. Jenomže jsem to už nemohla a teď si dávám do sebe injekci, kterou jsem ukradla sestřičkám a chci zemřit. Řekly mi že už nebudu moct chodit a nenarostou mi už vlasy. Možná je tohle můj poslední zápis a chci tím říci, že miluju moje rodiče i když jsem tátu neviděla 5 let. Vím, že to bude pro moji mamku šok, ale nemohu dál. Chtěla jsem mít rodinu, ale odebrali mi i vajíčka. Jinak je mi 17 let. Neměla bych měsíčky a ani děti a proto se chci s vámi rozloučit a ahoj!

Pokračování příště §

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Scarlett Pandaroad Scarlett Pandaroad | E-mail | 23. dubna 2016 v 13:19 | Reagovat

co to jsou mesíčky? :D

2 nejsso nejsso | Web | 24. dubna 2016 v 10:07 | Reagovat

[1]: to dostaneš v určitém věku a znamená to, že ti teče z vagíny (to co máš v rozkroku jestli jsi žena) krev. Znamená to očištění.Jinak jsou to měsíčky neboli menstruace. Když je dostaneš poprvé, má to být takové hnusné hnědé a nepravidelné (není to každý měsíc) a pak se to pravidelní. Měsíčky neboli menstruace znamená, že se z tebe stává žena a máš vajíčka což znamená, že můžeš otěhotnět (mít miminko). Během menstruace alias měsíčku tě něco bolí (hlava, břicho,...) a nebo máš nepříjemnou náladu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama