3.díl

3. února 2016 v 19:12 | Dina Braveroad |  Ta naše třída

Ta naše třída

Moje jméno je Lira. Je mi 17 let. Nedávno mi umřela spolužačka Sandra. Zabila se sama a já nevím proč. Každopádně dneska jdu do školy. Všichni drží kvůli Sandře smutek a dokonce máme vyvěšené i fotky Sandry ve třídě.
Ráno jsem vstala, nasnídala, vyčistila zuby, nalíčila, oblékla a před domem zvonil můj kluk. Šla jsem s ním do školy. Ve třídě už seděla paní učitelka Lilien a prohlížela si fotky Sandry a k tomu plakala a já opět nevím proč. Každopádně to neřeším. Sedla jsem si na klín mého miláčka Robina a mazlila se s ním a hnedka ke mně přiběhly holky a začaly si se mnou povídat o všelijakých věcech.
Pak zazvonilo. Nastala hodina matematiky. Paní učitelka otevřela třídní knihu a najednou se na její tváři objevil nějakej olej. Celá třída se smála i já. Měli jste vidět ten její pohled. Šla si umýt oblíčej a vyprskla na ni voda. Pak si utřela tvář jenomže na tom ručníku bylo rozetřené hovínko. Smrděla a plakala. Najednou odešla ze třídy s pláčem a namířila si to k ředitelce.
O pár minut později do třídy vběhla ředitelka. Byla rozzuřená a hledala toho, kdo za vše může. Jenomže se přihlásila celá třída, protože držíme pospolu i když za ty věci nemůžeme. Tak ředitelka nám všem dala poznámku, ale my si z toho nic nedělali.
Po škole jsem šla s Robinem na procházku. Drželi jsme se za ruce a občas si dali pusu na pusu. Procházka byla báječná. Hrozně nás bavila, aspoň si to myslím. Šli jsme na hřiště a já si sedla na houpačku. Robin mě houpal a já si to užívala. Pak mi zavolala mamka ať jdu domů. Robin mě tedy doprovodil domu a pak odešel. Začalo mi být smutno, ale uklidňovala jsem se, že ho zítra ve škole uvidím a jako obvykle mu sednu na jeho klín. Rodiče udělali moc vynikající jídlo a já šla spát a zdálo se mi o Robinovi.

Pokračování příště §

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dee Dee | Web | 3. února 2016 v 19:30 | Reagovat

moc hezký článek :)

2 nejsso nejsso | Web | 8. února 2016 v 21:34 | Reagovat

[1]: děkuji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama