4.díl

3. února 2016 v 19:41 | Dina Braveroad |  Ta naše třída

Ta naše třída

Ráno jsem se probudila a dělala ty normální věci, co se dělají ráno. Dneska jsem šla do školy sama, protože mi Robin nebral mobil (to se rýmuje Smějící se) . Určitě už bude dávno ve škole a mobil si zapomněl doma.
Šla jsem teda do školy a v ruce mobil, kde jsem si kontrolovala zprávy na Facebooku. Zadala jsem do vyhledávače Robin Fart a vyjel mi jeho profil plus ještě něčí, kde nebyla fotka. Klikla jsem na něj a co tam bylo? Fotky mého kluka. Možná má druhý profil. Neřešila jsem to a mobil jsem vypla.
Přišla jsem do školy a Robin nikde. Asi je nemocný, ale to by mi napsal a nebo zaspal (to se opět rýmuje Smějící se).
Začalo zvonit a Robin nikde, ale včera byl v pohodě. Učitelka nám něco říkala, ale já ji ignorovala. Já se soustředila na Robinovu židli a najednou mě učitelka vyvolala a ptala se proč jsem skleslá a celá třída pověděla najednou "Robin". Učitelka to pochopila a pokračovala s výukou. Já jenom přemýšlela, co se tak mohlo stát Robinovi.
Pak zazvonilo na přestávku a holky se ke mně seběhly a ukázaly mi fotku kde je Robin zbit a ten den jsme byli na procházce a ty hodiny byli po tom kdy mně odvedl domů. Mě vytriskly slzy. snad neni mrtvej. Učitelka mě naštěstí pustila domů.
Doma jsem obvolala všechny nemocnice a v jedné z nich byl.
Po půl hodině mi zavolali z té nemocnice, že Robin utrpěl vážná zranění a že umřel. Mě bylo do pláče. Sandra umřela a teď můj kluk. To neni možné! Každopádně jsem z toho byla na prášky.
Pacientka Lira Knoll je v blázinci. Stále mluví o tom, že ta třída je prokletá. Zaútočila na mnoho pacientů i pracovníků. Prosíme o podpis na to, aby jsme jí mohli dát silnější prášky. Děkujeme předem!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama