5.díl

4. února 2016 v 17:26 | Dina Braveroad |  Ta naše třída

Ta naše třída

Moje jméno je Sarah. Hodně lidí z naší třídy zemřeli např. Sandra, Robin a k tomu už i Lira. Nakonec totiž o ní rodiče řekli, aby ji zabili, protože to nemělo cenu. Zbývá nás už ve třídě 8. Já jsem neoblíbená ve třídě a jsem nejchytřejší. Nemám kluka a ani nepotřebuji.
Já ráno vstávám v 6:00 a v 7:00 vyrážím do školy. Jsem tam vždy mezi prvními. S paní učitelkou Lilien jsme kámošky. Je fajn. Ona mi pomáhá s těžkou látkou. Od ní to vše chápu. Lepší učitelku jsme mít ani nemohli. Pak začalo zvonit a psali jsme test z francouštiny.
Druhý den ráno jsem šla do školy a říkala si, že z toho testu budu mít za 1. Caroline tam ve třídě připravovala žertík na moji oblíbenou učitelku. Když zazvonilo a málem se stal ten žertík, tak jsem okřikla paní učitelku a ona to pochopila. Celý den byl hezký a potom nám řekla známky z francouštiny a mám za 5. Já byla v šoku já si dovolím jenom 1. Jsem sklamaná a-a-a.......

,,Zavolejte záchranku" křičela paní učitelka
,, Asi má infarkt" řvala Caroline

O pár hodinek později.
,, Lásko přišel nám dopis z nemocnice o stavu naší dcerunky" křičela mamka Sarah.
,, Tak to přečti nahlas zlato" klidným hlasem pověděl táta Sarah.


,,Dobrý den pane a paní Bloomovi. Vaše dcera utrpěla infarkt a to ze špatné známky z francouštiny. Omlouváme se, ale vaše dcera umřela. Upřímnou soustrast. Pan doktor Green a s ním celá nemocnice."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama