6.díl

29. února 2016 v 19:45 | Dina Braveroad |  Ta naše třída

Ta naše třída

Zdár! Moje jménko je Caroline Howard. Hodně lidí z naší třídy už umřelo i šprtka. Naše učitelka je z toho na prášky. Už se bojí nás pouštět domů a dávat nám blbé známky.
Vždycinky když přijdu do školy, tak připravuju žertíky na učitelky i učitele. Je to zábava a baví mně to. Škoda, že umřela šprtka já totiž přepsala jedničku z francouštiny na pětku. Jsem rebééél.
Každopádně jsem dneska ráno šla do školy s Kendall. Je to má nejlepší kámošku a já její taky. Má dlouhé černé a rovné vlasy. Na nose se ji tyčí piercing.
Pak jsme došly do školy. Sedíme vedle sebe v lavici. Dala si nohy na stůl a dospávala. Já si dopisovala úkol z matematiky.
Ozval se zvonek a to na hodinu. Já se strašlivě lekla a začala hodina matematiky. Měli jsme supla, protože je naše paní učitelka nemocná, ale hodně lidí tvrdilo, že je v blázinci (což nakonec nebyla). Najednou mne napadl nápad, že by jsem se ulila z hodiny a proto jsem řekla, že chci na záchod. Budu pokračovat ve psaní až se vrátím.

Ahojte, já jsem Kendall a Caroline mne pověřila, abych psala sem do tohohle "deníku" než se vrátí. Najednou k nám do třídy vlítl Kevin ze 7.B a křičel, že na záchodech je mrtvá dívka. Snad to neni Caroline. Paní učitelka na supl utíkala na holčičí záchody a slyšeli jsme ve třídě jenom křik. Celá třída tam začala utíkat i já. Snad se nestalo nic Caroline. Jenomže jsem se nemohla víc mýlit. Zachvilku přijela záchranka a řekla, že Caroline je mrtvá, protože se uhulila. Jak to jenom říci, prostě moc kouřila a tohle byla její poslední cigareta. Ležela tam na zemi a v ruce ještě svíjela cigaretu. Já tam jenom stála jako "Y" a tekly mi z očí slzy. Co když budu na řadě příště já?

Pokračování příště $

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Scarlett Pandaroad Scarlett Pandaroad | E-mail | 1. března 2016 v 6:46 | Reagovat

... :-(  :-(  :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama