lady & lord shalott

28. února 2016 v 19:14 | Dina Braveroad

Lady & lord Shalott

Hodně dlouhou dobu jsem o nich nic nevěděla. Zjistila jsem je tak, že jsem si prohledávala youtube a snažila se získat nějaké ty odpovědi o zmizení Belly Gothové o které sem také přidám článek a najednou se mi ukázala záhada lady & lord Shalott. Začalo mne to zajímat a tady máte mé výsledky.
Byl to manželský pár, který se miloval. Byli bohatí. Ona se zabývala zahradničením a on malířstvím. Nejradši maloval ji.
Tady máte odkaz na videjko na které se podívejte!!


The Sims 4 Machinima - Lord & Lady Shallot

Ona potom nechtěla aby ji maloval. On se na ni naštval a zbil ji. Utekla potom do zahrady od něj pryč. On kvůli tomu zapálil celý jejich dům a zůstal v něm. Ona ho chtěla zachránit, ale on ji probodl nožem a nebo uhořela. On toho začal litovat a uhořel tam. Tohle je ten základní příběh a teď jdeme na fakta. Jinak tenhle příběh je opravdový. Stal se. Jestli umíte anglicky tak tady máte odkaz na jednoho kluka. On vám toho řekne víc než já.

SimFacts: The Real Story about Lady and Lord Shallot


Tento příběh je v jednom dodatku, který já nemám Smějící se . Tam vlastně můžete uvidět i mořskou příšeru ve vodě. Příběh se odehrával jinak v roce 1898 . Když vlastně otevřete jakože obchod, tak tam máte hromadu starých věcí a 2 obrazy na kjterých je paní a pán a to jsou právě oni. Jenomže tam je napsaná jako lady Mimsy. Na obraze je zobrazená v blonďatých vlasech s modrýma očima. Manžele byli 6 let před smrtí. Záhada je, že on nemá rád děti a možná právě ji zabil kvůli tomu, že byla těhotná a on se bál a vlastně v rodokmenu je jenom ona a on, protože asi ještě neporodila děti, protože umřela v ohni. Jenom si tipuju. Možná jak on zbožňoval to malování, tak si to dával blízko ohně a kvůli tomu se ten oheň pak šířil. Když si dáte ten dům do jednoho z nejvyšších pater, tak tam uvidíte jednu knihovnu. Okolo ní nejsou tapety, ale to přeskočíme. Na obraze vidíte ji jak je smutná a okolo ní je záclona a sedí umělecky na pohovce. Okolo ní je ještě modrá tapeta. Jediná takové tapety jsou v tom domě v koupelnách.
Teď se přesuneme do reálu. Je napsána kniha od Alfreda, Lorda Tennysona a na obalu je krásná dívka v lodi (podobná těm benátským) a kniha se jmenuje The lady of Shalott. Je spousta obrazů na kterých je. Vlastně mapa v sims kde se ten příběh nachází je stejná jako bývala země Shalottů. Vlastně jejich země byla rozdělena na 2 půlky. Camelot a ostrov Shalottů. Je stejná jako v sims tak i v reál. Vlastně vidíte že okolo jsou rozpadliny, které by mohli vypovídat, že tam něco bylo např. zámek. Také je okolo řeka po které se prý plavila i v reálu v bílých šatech a obvykle prý v té lodi tancovala.
Tak já už nevím. To by bylo tak asi vše. Snad vás příběh zaujal jako mně a kdo to chce víc do podrobna tak se jukněte na toho angličana.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama