Lucky day or bad day?

13. února 2016 v 10:35 | Dina Braveroad |  Povídky

Lucky day or bad day?

Moje jméno je Lira. Je mi 14 let. Jsem single. Mám nejlepší kamarádku Samanthu. Ta bydlí na druhém konci světa, ale občas ke mně přijede na návštěvu nebo já k ní. Když jsem u ní, taky jezdíme na kolech a nebo se koupeme v jezírku, které mají za domem. Jenže její máma je s Indie a nakonec se z toho města odstěhovali a šli bydlet do Indie s jejím tátou. Má už vybráného manžela. To bych něchtěla. Každopádně vám popíšu můj den.
Ráno jsem vstala kvůli otravnému budíku. Strašné rachotí neboli křičí. Vyčistila jsem si zuby, oblékla se, vzala batoh do ruky a šla si koupit svačinu do školy. Koupila jsem si bagetu a potom jsem vyrazila na cestu do mučírny (školy). Jela jsem na longboardu.
Ve škole jsme měli takovou strašnou matikářku, která mě nesnáší a když mám dostat trojku, tak mi to schválně sníží na čtyřku a včera jsme zrovna psali písemku z matiky. Nějaké ty rovnice. Říkala nám známky a já se připravovala na nejhorší.Učitelka řekla ,,a Lira má za jedna". Nemohla jsem uvěřit svým očím a uším. Za jedna? No, wow. Nemám slov. Toto bude můj určitě šťastnej den.
Začala přestávka. Jedna holka se jménem Maggie mě ve škole šikanuje a já už čekala, co si na mne vymyslí a udělá.
Zachvilku se promenádovala po škole. Chodila jako po molu a mířila si to ke mně. Už jsem zavírala oči a čekala, že mi jednu vlepí. Nakonec jsem je otevřela a ona přede mnou klečela a prosila mne, abych ji odpustila. Odpustila jsem ji.
Toto je můj opravdu šťastnej den.
Nakonec uběhlo spoustu hodin a já šla domů. Otevřu naši branku. Vejdu dveřmi dovnitř a co vidím? Tátu jak se s mámou objímá a to už máma dávala rozvodové papíry. Byla jsem šťastná.
Šla jsem po schodech do mého pokoje. Udělala si domácí úkoly, připravila si tašku do školy a krásně se oblékla, protože dneska ke mně má přijet moje kamarádka Samantha z Indie.
Ještě jsem slyšela jak dole u rodičů zazvonil mobil a slyšela jsem mamky pláč. Šla jsem tedy po schodech dolů a čekala co mi mamka řekne a ta řekla ,,Lásko moje no víš, já nevím jak ti to jenom říci, ale tvoje kamarádka Samantha má už narozené dítě a to zůstalo v Indii" ,,A v čem je problém?" zeptala jsem se. Moje mamka najednou řekla,, Šetřila peníze jenom, aby ti spatřila a letěla letadlem a to letadlo udělalo bum bác neboli havarovalo" a tekly jí z očí slzy a mně už taky. Tak nakonec nevím jestli tenhle den je šťastný nebo naopak. Na tenhle den si budu pamatovat až do své smrti a co je na tom nejhorší? Samantha už má dítě a je teda bylo ji stejně jako mně a to dítě už prý nemá ani otce, protože letěl se Samanthou. Nakonec to dítě bude bydlet u nás a já ti slibuju Samantho, že na tebe nikdy nezapomene a ani na tvého manžela.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Scarlett Pandaroad Scarlett Pandaroad | E-mail | 4. března 2016 v 19:58 | Reagovat

:3 boží pokračuj ;) :-D

2 nejsso nejsso | Web | 5. března 2016 v 15:17 | Reagovat

[1]: děkuji :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama