Dávej pozor!

6. března 2016 v 17:06 | Dina Braveroad |  Povídky

Dávej pozor!

,, Prosím Elizabeth, zajdi mi pro kafe " řekla moje šéfová. ,,A jaké chcete?" zeptala jsem se. ,, Chci capuccino prosím" a odešla ode mne z kanceláře.
Asi jste se dozvěděli, že moje jméno je Elizabeth a pracuju jako spisovatelka. Říkejte mi ale Elis a o5 jdu pro capuccino mé šéfové. Pije capuccino a nebo latéčko. No nic zpátky do děje.
V New Yorku je to masakr. Po jednom chodníku jde snad sto lidí a já se potom bojím, abych nepřevrhla to kafe. No nic. Zašla jsem do kavárny a tam jsem koupila 1 capuccino a 1 latéčko. Latéčko je pro mne. Zaplatila jsem a šla na ten chodník posetý mnoha lidmi. Každý do mne strkal a no prostě to byl o5 masakr. Měla jsem na sobě nový hnědý kabát s černými knoflíky. Najednou do mě někdo strčil a já CAPUCCINO, které bylo paní ŠÉFOVÉ převrhla na sebe. Proč to nemohlo být latéčko?!
,, Promiňte já jsem nechtěl" promluvila na mne ta osoba. Pak se na mne pohlédla. Byl to pán. Měl blonďaté vlasy a oči jako moře. Málem jsem se v nich utopila. Civěla jsem tam na něj snad půl hodiny. ,, Paní, je vám něco?" promluvil na mne. ,, Né, jenom mám politý kabát a převrhla na sebe zrovna kafe paní šéfové" promluvila jsem. Pořád jsem mu ale koukala do těch jeho očí.
,, Jak vám to mám vynahradit?" řekl něžným hlasem. ,,No, třeba véčou?" božééé, já jsem táák trapná. ,, Ok, tak dneska v Sunsett Palac v 6 hodin?" pověděl. ,,Ok" a radši jsem utekla.
Pak jsem došla do práce a dala jsem šéfové mé latéčko. Byla šťastná a já se mohla pustit do mé nové knížky. Byla jsem v práci 4 hodiny a to mám pokračovat ještě doma. Domů jsem šla s politým kabátem a dala jsem ho hnedka do pračky.
Pak jsem se podívala na hodiny. Byly 4 hodiny a já na to úplně zapomněla. Panikařííím!!! Okamžitě jsem se šla vykoupat, ale bohužel tekla jenom studená voda. Aspoň mě to probralo.
Vylezla jsem ze sprcha a vyfénovala si vlasy. Udělala jsem si takový lehký drdol a u toho jsem si dávala pastu na kartáček. Tím jsem si pak vyčistila zuby.
Když to skončilo, tak jsem utíkala do ložnice kde jsem měla skříň s hadrami. Dala jsem si na sebe elegantní a modré šaty a bylo 5:45. Naštěstí je Sunsett Palac hnedka za rohem. Tam chodí jenom boháči a já bydlím v hnusným paneláku. Jsem chudá.
Bylo ticho. Vlasy mi ve větru nemohli vlát, protože jsem je měla v drdolu. Najednou jsem uviděla obrovský nápis Sunsett Palac. Šla jsem dovnitř. Všude běhali číšníci s těmi tácy. Chodila jsem po celé restauraci, ale nemohla jsem ho najít. To je trapas! Někam jsem si sedla, ale bylo to u okna. Vyhlížela jsem jestli nepříjde.
Jediné co jsem viděla byla projíždějící auta. Najednou zastavila obrovská a černá limuzína. Vystoupil z ní. Byla jsem šťastná.
,,Dobrý den vy už jste tady?" a usmál se na mne. Měl na sobě černý oblek s motýlkem. Voněl nádherně. ,, Ano,to už jsem" odpověděla jsem na jeho otázku. Pak jsem zjistila, že jeho jméno je Ben a že je mu stejně jako mně a to 26 let. Byl skvělý a pak mě odvezl tou limuzínou ke mně domů a domluvili jsme se na dalším setkání. Také zjistil kde pracuju a já zase kde on pracuje. Je bohatý, hezký, umí etiketu a pracuje on vlastně nepracuje, ale vlastní mnoho firem a dozvěděla jsem se že i tu naši.

O týden později.

Od té chvíle jsme se sešli nejmíň 10x. Je opravdu fajn. Koupil mi už mnoho šperků. Já ho táááák miluju. Dokonce jsme si dali první pusu. Jinak dala jsem výpověď ve své práci a píšu pro jeden slavnej časopis a jsem slavná. Život je dokonalej a tenhle příběh měl vyprávět o našem 1. setkáním.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 lowe lowe | 7. března 2016 v 19:02 | Reagovat

Já chci být také bohatá :-P

2 Scarlett Pandaroad Scarlett Pandaroad | E-mail | 11. března 2016 v 7:11 | Reagovat

to je tááák romantický! :3 Jinak ve škole od 1.září mě už kluci otravovat nebudou!! Půjdu do jiný!! Hurá! :-P  :-P Vím že to sem nepatří... ale no xD Tak pokračuj dále! :D  8-)  :-)  :-)

3 nejsso nejsso | Web | 11. března 2016 v 11:52 | Reagovat

[1]: to každý

4 nejsso nejsso | Web | 11. března 2016 v 11:52 | Reagovat

[2]: jakto? a jinak ti radím s nějakými se skamaraď

5 Scarlett Pandaroad Scarlett Pandaroad | E-mail | 11. března 2016 v 13:11 | Reagovat

[4]:já se kamarádím se všema... kromě Michala = postiženýho a cigánů .. [:tired:]  [:tired:]

6 your dead your dead | 13. března 2016 v 11:35 | Reagovat

[5]: já se kamaradim s vozickarkou holkou která se jmenuje Andrea a je lepší než normální lidí kteří mají nohy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama