výstava Titanicu 12.3. 2016-výlet do Prahy

25. března 2016 v 21:29 | Dina Braveroad |  deník ze života
Moji rodiče se rozhodli, že pojedeme do Prahy. Vyjeli jsme v 9:30 a v zádu se mnou seděly: máma, já a mého bráchy holka. Ve předu můj táta řídil a na sedadle spolujezdce seděl můj bratr. Na zpátek si vyměnili místo moje máma s bráchou.
Nejdříve jsme jeli do Ikea si dát oběd, protože jsme přijeli v 11-12. h. Já si dala švédské koule s hranolkami bez brusinek, protože mi nechutnají. Když jsme dojedli, tak jsme vyrazili do obchoďáku Centrum Černý Most (CČM). Šla jsem ihned do: Claire's, Terranova, Sinsay, New York, Baťa, Deichman (nebo jak se to píše). Vystupovala tam dívka, která hrála na klavír a muž, který hrál na saxofon. O něco dále vystupovala Majda (nebo kdo to je) z kouzelné školky a proto měli v Deichmanu (nebo jak se to píše) zadarmo cukrovou vatu. Byla růžová a dobrá. Já si ji dala.
Potom jsme jeli do Letňan, kde se ta výstava konala. Zaparkovali jsme (stálo to 150 kč) a táta šel koupit lístky, ale byla tam hrozná fronta a tak se vrátil po půl hodině a my jsme šli čekat opět do velké fronty.
Když jsme se dostali na konec té fronty, tak jsme vešli. Oproti venku tam bylo velké teplo. Dali jsme bundy šatnářkám a dostali jsme přehrávací stroje.Musíte tam fotit bez blesku.
Na začátku vás tam přivítají milí lidi a dají vám lístky na kterých jsou jméno osob. Já měla 36 pana Thomase, ale nechtěla jsem mít kluka a tak jsem si ho vyměnila s mámou. Ta měla paní Hudson. Táta měl Edwarda Ryana, který byl v trřetí třídě a já s mámou jsme měli osoby z 1. třídy.

Nakonec ta Hudson nepřežila a ten Thomas a Edward přežili.

Nic jiného vám už neřeknu jenom to, že to bylo fantastické a vewmte si s sebou peníze, protože je na konci obchod.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lenka lenka | 14. května 2016 v 9:51 | Reagovat

Je to tam cool

2 nejsso nejsso | Web | 14. května 2016 v 18:05 | Reagovat

[1]: taky si myslím :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama