Duben 2016

30.4

30. dubna 2016 v 12:27 | Dina Braveroad |  deník ze života
Dneska bych se chtěla věnovat tomu, jak je život vlastně těžký (hlavně pro mne). Co je na mém životu těžké? To se dozvíte tu.
Teď jsem v šesté třídě což znamená mnoho učení. Je duben pak bude květen a v květnu se uzavírají známky. Musím na sobě hodně zamakat. Vychází mi dvojky z češtiny, fyziky, přírodovědy a to je vše. Češtinu a fyziku bych mohla vytáhnout, ale přírodověda, to je pro mne těžší.
Také miluju od 1. stupně jednoho kluka, ale ten šel na gympl. Už ho vídám jenom na hudebce (ZUŠ) . Kde ještě sedí naproti mně. Musím se pak na něho koukat + je na mě ještě hnusný. Také mi řekla jeho starší sestra, že si pořád píše s holkama. To bolííí! Také mi řekla moje druhá kámoška z flétny, že asi chodí s jednou holkou, která sedí na gymplu vedle něho. Že nosí stále hluboký výstřih. Panebože!!! Je mi z toho na blití a pořád na něj musím myslet.
Musím se ale soustředit na hudebku a školu + rodiče mi nedovolí kluka, jelikož jsem prý mladá. Máme mnoho překážek a já nejsem připravená. Bolí mě srdce jak tu o něm píši. Pomůže mi někdo z toho?

konec?

30. dubna 2016 v 12:08 | Dina Braveroad |  info
Nevím jestli mám skončit. Proč?? Nevím jestli tyhle články nepíšu naprd. Poslední koment byl ve středu a je sobota. Nevím jestli nejsem k ničemu. Asi bych se měla zaměřit na jiné téma. Možná vás povídky nebaví nebo něco jiného. Já nevím. Mám končit? Web bych nevymazala. Napište mi, jakou rubriku v menu mám kdyžtak dát pryč.

sedmý díl

28. dubna 2016 v 20:32 | Dina Braveroad |  Smůla
Vyšla jsem ven na balkón. Byla zima a já tam jako blázen byla v té růžové košilce. ,, Kdo je?" zvolala jsem do tmy. ,,Já" a ukázal se Tre. ,, Jsi nádherná" pověděl. Lehce jsem se na něj usmála. Pak mi opět došlo, že jsem tam ve spodním prádlu. Okamžitě jsem zdrhla do svého pokoje a zabouchla za sebou skleněné dveře a pak zatáhla růžovou záclonku. Jdu spát.
Ráno jsem se probudila brzičko a došlo mi, že je sobota. Namalovala jsem si na rty výraznou růžovou rtěnku, našpulila rty a udělala selfie. To jsem potom dala na facebook a následně na moji plochu. A hádejte kdo si mě chce přidat na facebooku do přátel?! Kdo jiný než Tre + Luz. Přijmula jsem jim přátelství.


1. řetězec

28. dubna 2016 v 19:42 | Dina Braveroad |  řetězec
Nesmí být žádné názvy...

Autobus

Ilustrační foto

vysvětlení pravidel

28. dubna 2016 v 19:40 | Dina Braveroad |  řetězec
Tohle je hra a my si ji zahrajeme. Napíšu slovo např. slon a to končí na písmeno "n" a vy vymyslíte něco na písmeno "n" první komentář má přednost a když to bude mít blbě a nebo to slovo bylo v řetězci tak má přednost 2. komentář.

Obrázková vysvětlivka:

Slon nůž život,...

Jednou odpovídáte vy a pak já....

úvod-povinné-krátké

26. dubna 2016 v 20:31 | Dina Braveroad
Ahojte!! Moje jméno je Lizbeth. Říkají mi Beth. Miluju kluka Taylora, který je populární na naší škole. Hodně holek ho miluje i já.
Bohužel, to už se opravdu převrhlo a teď sedím v base a spomínám na ta léta, když jsem byla volná. Musím končit, protože budu mít jídlo, ale po jídle budu pokračovat.

6.díl

26. dubna 2016 v 18:00 | Dina Braveroad |  Smůla
Dozvěděla jsem se, že se ten kluk jmenuje Trevor, ale říkají mu Tre. Domů jsem došla pozdě v noci. ,,Kde jsi byla mladá dámo?! Ve škole volali, že si jentak zmizela a Anne to tvrdila také!!" řekli moji rodiče. ,,Omdlela jsem a objevila se u jedné holky doma" pověděla jsem.
Už jsem na to neměla nervy a šla do pokojíčku. Zapla jsem notebook a na ploše se mi objevila fotka, kde jsem společně s Davidem. Ihned jsem ji smazala. Místo toho jsem tam dala nějaké kopretiny. Někdy si tu plochu změním.
Bylo 9:00 a já ještě nespala. Rodiče už leželi v posteli a já si ještě česala a sušila vlasy po koupání. Měla jsem na sobě růžovou košilku a pod ní jsem měla růžové kalhotky.
Najednou jsem uslyšela ťukání o mé okno. Můj pokoj byl ve třetím patře, takže to nemohla být lidská ruka. Kdo to teda je?!

EMO CZ - emo.cz - Emaři a Emařky - české EMO

5.díl

25. dubna 2016 v 15:40 | Dina Braveroad |  Smůla
,,Ahoj barbie" pověděla ta osoba. Zaslechla jsem holčičí hlas. ,,Kde to jsem a co se stalo?" optala jsem se. ,, Jestli nevíš, tak jsem Luz. Šla jsem na holčičáky (holčičí záchody) si upravit emo vlasy a ty jsi tam ležela a chichotala se. Kdyby tě našli učitelé nebo ředitelka, tak by tě mohli vyhodit. Máš štěstí, že jsem tam byla. No, jinak jsi v doupěti Kappa Ghetta" dopověděla.
Podala mi pomerančový džus a kousek buchty. ,, Slyšela jsem, že ses rozešla s Davidem. Je to pravda?" náhle se mě zeptala. ,,To on se mnou" a vyhrkly mi slzy. Luz mě objala a utěšovala. To bych do ní neřekla.
Najednou do pokoje vtrhl ten kluk se kterým jsem se srazila, když jsem viděla Davida s tou holkou. ,,Ahoj, no víš, ehm, chtěl jsem se zeptat jak ti je?!" optal se. ,,Blbě" a běžela jsem na záchod se poblinkat.
Luz za mnou přiběhla a říkala ,, to bude dobrý". Opět mě objala.4.díl

24. dubna 2016 v 13:31 | Dina Braveroad |  Smůla
Pak mi došlo. Měli jsme matiku a na tu hodinu jsme měli psát velkou písemku. Já se neučila a měli jsme testy rozdělené na A a B . Anne se na to prý učila.
A je po testu. Neodpověděla jsem tam skoro vůbec na nic a na co jsem odpověděla, tak to mám určitě blbě. Tenhle ročník nesmím propadnout. Byla by to ostuda.
Naštěstí zazvonilo na přestávku a já utekla na holčičí záchod. Vytáhla jsem flašku vína a pořádně se opila. Pamatuju si jak jsem slyšela zvonek, ale nemohla se zvednout. Pak si nic nepamatuju.
Začaly mi do očí svítit paprsky. Měla jsem skoro vše rozmazané, ale musím se vzpamatovat. Ležela jsem v posteli, ale kde?
Dala jsem deku na stranu a zvedla se. Bohužel jsem spadla na zem. Můj zadeček to odskákal. Chytla jsem se za radiátor, který pálil. Spálila jsem si ruku. To pálí!!! Zběsile jsem si foukala na ruku. Najednou někdo otevřel dveře a ozval se mi povědomý hlas


třetí díl

24. dubna 2016 v 10:41 | Dina Braveroad |  Smůla
Druhý den ráno jsem se probudila. ,,A kruci, nestíhám školu" řekla jsem. Měla jsem kocovinu a všude se válely láhve od alkoholu. Trošku jsem se motala a nevím jak mě to napadlo, ale vzala jsem si láhev vína do školy. Měla jsem mastnou hlavu a tak jsem si dala na vlasy suchý šampón (bílý pudr, který ti vsákne mastnotu, ale mínus je to, že máš od toho pudru světlejší barvu vlasů). Hodila jsem si na sebe tílko + džíny a mazala do školy.
Opět před školou stála ta emařka Luz a kouřila. Probodávala mě pohledem. Najednou jsem uviděla jak jde ze školních schodů David, ale jde za ruku s nějakou jinou dívkou než jsem já. Najednou jsem narazila na jiného kluka, který patřil k emařce Luz. Měl krásné blond vlasy s modrýma očima. Civěli jsme tam na sebe. Najednou jsem slyšela povědomý hlas a ten patřil Anne.
Zatáhla mě za ruku a utíkala se mnou daleko od toho krásného kluka. ,,Co to děláš? Nedávno se rozejdeš s klukem a teď si chceš vzít dalšího? Co to s tebou je?" říkala Anne. Ona dále mluvila, ale já už ji nevnímala. Soustředila jsem se na toho kluka. Pak mě ale v pokukování přerušila Anne, když mě bouchla po rameni.
Naštěstí zazvonilo a ona zapomněla co mi chtěla říct. Okamžitě jsme pádily do třídy.


druhý díl

22. dubna 2016 v 18:05 | Dina Braveroad |  Smůla
Po škole jsem vyrazila s Anne do cukrárny a potom do butiku. V butiku bylo mnoho krásných věcí.
Najednou mi přišla sms od mého miláčka Davida. Na ni bylo: ,,Nech mého miláčka na pokoji, jinak tě zabiju". Byla jsem v šoku. On má jinou?! Řekla jsem to Anne a ta se mnou soucítila. Bylo mi zle.
Potom jsem se s Anne rozloušila a šla domů. Máma s tátou doma nebyli. Byla jsem tam jenom já. Jedla jsem vanilkovou zmrzlinu a brečela do polštáře. Achjo..... Život je tááák těžký. Najednou jsem slyšela povědomí zvuk. Ano, je to zvuk volání. Zvedla jsem to a slyšela mužský hlas. ,,Ahoj lásko, víš už tě moc nemiluju, chtěl bych se rozejít, tak čau! " Myslela jsem, že umřu. Šla jsem na facebook a prohlížela si naše společné fotky. Hroutila jsem se. Nevím co se stalo, ale asi jsem omdlela. Proč??? Tak moc jsem se opila, až mi z toho bylo na blití.


1. díl

21. dubna 2016 v 20:41 | Dina Braveroad |  Smůla
Ráno jsem vstala a těšila se na mého miláčka (tou dobou jsem ještě nebyla emo). Má tak sladký úsměv. Těšila jsem se také na moji kamarádku Anne.
Najednou zařinčel zvonek a před domem stála Anne. Já už připravená s vakem vyšla ven.
Před školou stála emařka Luz a hulila trávu. Neměla jsem ji moc v lásce, protože byla taková agresivní a nepřátelská. Měla jenom takovou partu, která byla stejná jako ona. Ta parta se jmenuje Kappa Ghetta. Všichni tam jsou emo.
Ve třídě už seděl můj miláček a řešil něco s Thomasem (jeho nejlepší kamarád). Ani mě nepozdravil. Thomas je strašný, nenávidím ho. Zazvonilo a já si sedla s Anne do předposlední lavice.
Po dlouhé době opět zazvonilo na přestávku a já šla s Anne na školní zahradu. Sedly jsme si na lavičku a povídaly si o holčičích věcech (líčení, kluky, pomluvy,...). Pak zbývalo 5 minut do zazvonění a Anne se rychle zvedla z lavičky a já nemohla. Nešlo to!!! Anne mi pomáhala, ale nešlo to. Najednou jsem slyšela mlasknutí a já se konečně zvedla. Byla tam přilepená jahodová žvýkačka ehh. Zbývaly 2 minuty a já s Anne jsme rychle běhaly.

Výsledek obrázku pro emo style

úvod

21. dubna 2016 v 20:24 | Dina Braveroad |  Smůla
Čaute!!! Moje jméno je Brendy, ale tohle jméno nesnáším a proto mi říkejte Bró. Je mi 17 let a jsem emařka. Můj život je úplně naprd a já vám povím, jak jsem se dostala až ke změně emo style.

Výsledek obrázku pro emo style

8.díl-konec

21. dubna 2016 v 19:36 | Dina Braveroad |  Ta naše třída
Skoro celá třída zemřela, ale nikdo už nechtěl, aby umřel někdo další a tak už nikoho nepouštěli do té třídy a tu třídu zamkli a už se ji snažili nikdy neotevřít. Avšak o 5 roků později, se tam vloupala banda kluků + jedna holka, ale druhý den ráno tam našli tu holku + jednoho kluka mrtvého. Měli zmasakrované obličeje. Proto se vydal příkaz ať školu zboří a postaví tam tu samou, ale v lepší verzi.
Ale kdo stál za těmi vraždy??? Ředitelka školy našla v knihovně knihu, kde bylo zmiňované o takové dívce Tan, která umřela ve škole (v té třídě), protože ji umlátila třída až k smrti a nikdo se o tom nedozvěděl. Ona se chtěla pomstít a tak zavraždila tu třídu i když néé všechny. Nemusela se držet v areálu školy.

KONEC


3. design

21. dubna 2016 v 18:54 | Dina Braveroad
Jako 3. proměnu, která byla lepší nežli ty předešlé nebyla ode mně, ale od jedné majitelky jiného webu. Tady máte odkaz na ten web.

http://my-super-web.blog.cz/

Majitelka tohoto webu: Růžová růže

Moc ti děkuji za změnu mého blogu. Nesmírně si jí vážím a konečně vypadá tak, jak to mělo vypadat. PS : ten odkaz si skopírujte a dejte ho do vyhledávače.

1-2.

21. dubna 2016 v 18:48 | Dina Braveroad
Ahojte!!! Tahle rubrika bude o tom, jak vypadal můj web když byl jinak design než teď.
Můj 1. design byl můj i můj druhý.
1. byl takový růžový se srdíčky a 2. byl takový modro-šedý + nahoře nad webem byla tužka

co je lepší 8.

21. dubna 2016 v 13:55 | Dina Braveroad

Jablko x Hruška


Co je lepší 7.

19. dubna 2016 v 19:32 | Dina Braveroad

Zmrzlina x Pizza


top 5- moje nejoblíbenější televizní seriály

18. dubna 2016 v 16:20 | Dina Braveroad |  top 5
Ahojte!!! Dneska bych vám chtěla ukázat mých top 5 nejoblíbenějších televizních seriálů. Bude to od nejhoršího po nejlepší. Některé už v televizi ani nechodí a tak se na ně koukám na youtube.

5. Ordinace v růžové zahradě
Mě se líbí originalita seriálu, že je to z nemocnice a že se dá vyznat v těch postavách. Nedívám se na něj skoro vůbec ale když jo, tak mě ten děj zase zaujme.

4. Chůva k pohledání
Tento seriál mě strašně bav, ale nidky ho skoro nechytnu když jde, ale když jde a já ho odchytnu, tak se na něj podívám. Nejvíce se mi líbí ten sluha a chůva Fajn.

3. Sladká Valentýna
Je to slovenský seriál a já se v něm naučila docela dobře slovensky. Také jsem se dozvěděla co je to "Izba" (pokoj). Psát slovensky neumím, ale popovídat bych si dokázala. Tenhle seriál není až tak známý, ale v televizi už nechodí. Na youtube je. Je to o dívce, která je tlustá a její mamka na začátku seriálu umře. Ona má zdědit majetek, ale v tom ji brání manželka bratra té mamky.

2. Praštěná holka
Tenhle seriál už také v televizi nechodí, ale na youtube je. Je to o bohaté "barbie" , která má otce právníka a v každém dílu něco jiného zažívá. Na seriál se stále koukám.

1. Pomsta nebo láska
Je to turecký seriál s českým dabingem a chodí na barandově každý úterek a čtvrtek. Jde tam o jedno městečko, kterému "vládnou" 2 stáré silné rody. Za 1. rod Sallamollových (nevím jak se to píše a ani u druhého) a za 2. rod Parazolových (Parasoglu). Dívká jménem Dyla se vdá za Ihsana a ten druhý den po svatbě musí zařídit majetek s Rizou Sallamollou (zástupce Sallamollových). Jenže tam přijede bratr Ihsana a ten se jmenuje Azer, který je známé pro své mimiky, agresivnost, pomstichtivost. Oni ho vyženou a on dělá, že jde ale střelí do ruky Riza a ten omylem stiskne spoušť a zabije tím Ihsana. Nakonec se do sebe Riza s Dylou zamilují.

7.díl

17. dubna 2016 v 18:20 | Dina Braveroad |  Ta naše třída
Jsem Kendall a píšu do Carolinina deníku. Je mi strašně smutno co se stalo Caroline a je mi z toho špatně.
Dneska ráno jsem neměla jít do školy, protože předevčírem umřela moje nejlepší kamarádka a rodiče mne proto nechali doma. Ležím v posteli a hraju si na mobilu různé hry a dělám si selfie.
Najednou jsem slyšela klepání na dveře. Lekla jsem se. Šla jsem otevřít, ale nikdo tam nebyl. Mrtvá ulice. Zalezla jsem proto zpátky do domu. Měla jsem na sobě světle fialové tílko s králičími bačkůrky a barevně pruhovaný tepláky.
Šla jsem do koupelny si upravit oční linku. Najednou jsem v zrcadle něco za sebou viděla a strašně jsem se lekla.


Co to asi mohlo být?! Vzala jsem do ruky telefon a chtěla volat rodičům. Vyťukávám číslo: 554 887 987. ,,Haló'' Ozve se ze sluchátka. ,, Mami to jsem já......." nedořekla jsem to. ,,Haló?! Kendall?? Jsi to ty?? Odpověz???? Halóóó?? a típnula to.

O hodinu později

,,Dceróóó néééééé!!! Co ti jééé? Bééé!" Brečela Kendallina matka. ,, Omlouvám se, ale vaše dcera silně vykrvácela a je mrtvá" řekl záchranář a popřál upřímnou soustrast matce Kendall.