top 5-moje nejoblíbenější hry na počítač

6. dubna 2016 v 16:42 | Dina Braveroad |  top 5
Mé oblíbené hry
Dneska vám řeknu mých top 5 nejoblíbenějších her. Samozřejmě se to bude časem měnit ale myslím teď mých nejoblíbenějších her.
1.Taková ta nejhorší z mých oblíbených her je the sims 4. Je to 4 a je zatím horší než 3 a 2, ale stejně ji mám ráda. Hlavně kvůli downoaldům a že si můžete vytvořit tělo jak chcete. Myslím že tuto hru většina z vás zná a proto tu nebudu říkat o co v ní jde.

2. Jako další moje oblíbená hra, ale lepší nežli The sims 4 je the sims 2. Jedná se tam o to samé co v the sims 4 a 3. Líbí se mi v ní to, že udělala takový obrovský posun od the sims 1. V ní vlastně začal příběh o Gothových i když se nalézali i v jedničce. Také tam začalo jakože pohled z třetí osoby a né pohled jakože z nebes (což bylo v 1) a ten pohled je až dodneška a to právě začalo v The sims 2.
3. Jako další oblíbená hra je The sims 3. Nejvíce se mi líbí ty dodatky. Když jsem měla dvojku, tak jsem nadávala na to, že v the sims 3 jsou až moc kulatý obličeje, ale dneska mi to je už dávno ukradené. Nelíbí se mi tam akorát líčení (make up).
2. Jako druhá u mne nejlepší hra je Starshine. Je to vyrobeno před hrou star stable takže se tam jedná o koně. Je to rozděleno na 4 části neboť jsou v jedné partě 4 dívky, které mají kouzelné schopnosti. Každá v tom jednom dílu má svůj příběh jak se k takové moci dostaly a taky se tam dozvíte o zlém pánu Mr.Sandsovi. Jinak nešla mi dokončit ta 4 část to, jak tam v pandorii ničí své znaky (kdo to nechápe, tak si to zahrajte).
1. Jako moje topka je Yandere Simulator. Jedná se tam o holku, která miluje kluka Senpaie. V japoncu mají svátek, že se políbí pod stromem Sakura a tím si vyznají lásku. Ona se právě dozví, že nějaká holka chce pod tím stromem políbit Senpaie a tak chce najít tu holku a zabít ji. Našla jsem zatím 2 holky, které ho milují. Jinak hra je stále ve vývoji a můžete si ji stáhnout. Hra je zatím v angličtině, ale jsou tam titulky.
Tak snad se vám to líbilo a kdo čekal, že tam bude Star stable?!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama