třetí díl

24. dubna 2016 v 10:41 | Dina Braveroad |  Smůla
Druhý den ráno jsem se probudila. ,,A kruci, nestíhám školu" řekla jsem. Měla jsem kocovinu a všude se válely láhve od alkoholu. Trošku jsem se motala a nevím jak mě to napadlo, ale vzala jsem si láhev vína do školy. Měla jsem mastnou hlavu a tak jsem si dala na vlasy suchý šampón (bílý pudr, který ti vsákne mastnotu, ale mínus je to, že máš od toho pudru světlejší barvu vlasů). Hodila jsem si na sebe tílko + džíny a mazala do školy.
Opět před školou stála ta emařka Luz a kouřila. Probodávala mě pohledem. Najednou jsem uviděla jak jde ze školních schodů David, ale jde za ruku s nějakou jinou dívkou než jsem já. Najednou jsem narazila na jiného kluka, který patřil k emařce Luz. Měl krásné blond vlasy s modrýma očima. Civěli jsme tam na sebe. Najednou jsem slyšela povědomý hlas a ten patřil Anne.
Zatáhla mě za ruku a utíkala se mnou daleko od toho krásného kluka. ,,Co to děláš? Nedávno se rozejdeš s klukem a teď si chceš vzít dalšího? Co to s tebou je?" říkala Anne. Ona dále mluvila, ale já už ji nevnímala. Soustředila jsem se na toho kluka. Pak mě ale v pokukování přerušila Anne, když mě bouchla po rameni.
Naštěstí zazvonilo a ona zapomněla co mi chtěla říct. Okamžitě jsme pádily do třídy.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama