Červenec 2016

info

23. července 2016 v 13:20 | Dina Braveroad |  info
Ahojte, už jsem dlouho nepsala na tenhle blog. Myslím si, že byl tenhle blog zbytečný. Chtěla bych poděkovat lidem, kteří mě podporovali a omluvit se lidem, kterým jsem ublížila. Tento blog mám sice ráda a baví mě, ale nemám inspiraci. Tohle není pauza, ale konec. Omlouvám se těm, kteří mě pozorovali a četli si moje články. Moc se jim omlouvám, že jsem je zklamala.

Venit Desire♥ Děkuju, že jsi sledovala můj blog a podporovala mě. Máš úžasný designy. Ty jsi byla ta, která mě podpořila. Moc se ti omlouvám.
Bezi Když jsem viděla, že je tvůj blog smazán, dostala jsem šok. Jsi skvělá adminka a nechtěla jsem, aby jsi skončila. Prosím pokračuj. Když jsem viděla, že pokračuješ, tak jsem byla happy.
Phil, Kaťula, Verča a Katy Děláte moc hezké články. Jste příjemní a vaše články mě baví. Jsem ráda, že jsem vás poznala. Přeju vám, abyste se nerozhádali.
Natalie Mám ráda tvůj blog. Byla jsi jedna z mých nejaktivnějších SB (spřátelených blogů). Sklamala jsem tě a věřím, že i naštvala. Promiň mi to, že jsem okopírovala to site na novém blogu. Myslela jsem na sebe, a ne na tebe jak tě to bude mrzet. Odpusť mi. Chtěla bych, abysme se rozešli v dobrém. Byla jsem hloupá.
Jasmine V Máš nádherný design na blogu. Píšeš o jedné celebritě a to není taková sranda. Já zkusila psát o jedné celebritě a neměla jsem takovou sledovanost jako ty. Gratuluju. Přišla jsem na tvůj blog a nevěděla jsem kdo je ta Jasmine. Teď už vím. Miluju od ní písničku Didn't mean it a That's me right there.
Suzeinne Moc jsem se s tebou nepoznala, ale máš hezký blog. Škoda, že nepíšeš tak často.
Aneta Máš krásný blog a baví mě. Jsi fajn adminka a twiggy je krásná fenka. Pozdravuj ji ode mě.
Katie Aveo Nepoznala jsem se s tebou, tak nevím co o tobě tak říct. Budu mluvit k blogu. Máš krásný design. Poznala jsem tě díky Natalie.
Abi No woow. Máš blog o tanci a zábavě. To tě vystihuje. Já moc sice tancovat neumím, ale myslím, že jsem umělecky nadaná. Máš krásné designy a přeju ti, aby se ti tvém novém blogu dařilo. Je to těžké začít odznova. Vím, že tobě to půjde lépe než mě. Děkuju za podporu.
Wafer Pod tvým jménem si představím ten krásný diplom. Pořád z něj nemůžu. Byl tak krásný a dojalo mě to. Máš zvláštní blog a není jako každý druhý. Avengers miluju a hlavně Capitána Ameriku.
Nina Máš krásný blog. Jsi sice začátečnice, ale máš dobrou sledovanost. Drž se toho. Jsi příjemná adminka.
Slůně Máš krásný blog. Vidím, že máš také ráda mimoňku jako já. Já přečetla všechny díly. Jinak máš krásné motto. Tím jsem se neřídila a to byla chyba.
Remi a Emily Máte boží příběhy. Ráda si je čtu. Určitě s tím pokračujte.
Štístko Hrozně mě na tom tvém blogu baví ty hry atd. Miluju hry. Jsi fajn adminka a přezdívka delfínek se mi také líbila.
Adelaide-Audrey Máš krásný blog. Dostal mě ten článek deník fejsbukové matky. Ten mě hrozně bavil. Také nádherně fotíš. Jinak vaříš velice dobře.

To bylo vše. Chci vám říct, že nebudu komentovat vaše články, ale budu se na ně dívat a říkat si, jaké jsem to měla fajn SB (spřátelené blogy). Snad nebudete smutní. Jenom vám chci říct, abyste pokračovali v blogování a pokračovali svým stylem. Né jako já :( .Neopičte se po každém blogu, abyste nedopadli jako já. Jsem na vás hrdá a děkuji i lidem, kteří nebyli mými SB (spřátelenými blogy) a navštěvovali mě. Děkuju za všechno. Mějte se a ahoj!

DŮLEŽITÉ

12. července 2016 v 14:00 | Dina Braveroad |  info
Máme tu mnoho zpráv a v nich si to shrneme.

1) Catherine odešla z blogu

2) Pauza skončila

3) Přesouváme blog http://clairsite.blog.cz/

4) Můj blog bude mít blbej design, ale nevadí

5) Nikdy nezapomenu na tenhle blog

6) U tohohle článku opravdu brečím

7) V pátek nebo sobotu jedu po 3 rocích na Ukrajinu za sestřenicí (má wifi)
Snad jste to pochopili. Jinak ten budoucí příběh napíšu na jiný blog.
Affs: jestli mě tam ještě chcete, napište mi (ti co chtějí) na tamten blog. Děkuji za pochopení.
Proč přesouváme?
1) blbne mi to tu
2) seká se mi to tu
3) občas se mi znenadání smažou komentáře

Catherine a blog

12. července 2016 v 13:15 | Catherine |  info
Lidi. Chci vám říct 2 zprávy a to dobrou a špatnou.

Dobrá: Končíme s pauzou.


Špatná: Končím s tímhle blogem. Mám mnoho práce a nemám čas psát články. Je mi to líto a přeji blogu, aby nadále fungoval.

pauza i pro Catherine

10. července 2016 v 20:25 | Dina Braveroad |  info

Jednoduše pauza


Moje Domácí Násilí /Catherine/

10. července 2016 v 17:17 | Catherine |  deník ze života
Asi si říkáte, jaké je to, když zažíváte domácí násilí. Ten, kdo ho má, tak dbejte podle postupů

1) promluvit si s rodičem, který prožívá to domácí násilí (většinou mamky)
2) jestli chcete vyhrát u soudu, tak fotit modřiny a jiná zranění, které vám způsobil
3) nejlépe natočit videjko jak bije dotyčného
4) dobré je, se poradit s odborníkem
5) říct to kamarádům(ta šikanovaná)
6) jít s tím k soudu


Můj příběh:

Začalo to tak, že se táta vracel pozdě domů. Potom chodil do hospody, protože smrděl pivem, motal se a různé příznaky opilosti. Máma se ho vkuse ptala kde byl a on na ni začal být drzí jako nestarej se atd.(Mě bylo v té době 7 let).
Jednoho dne, jsem přespávala u kámošky. Její mamka mě k nám hodila druhý den po snídani. Přijela jsem a máma měla moncla, modřiny a vypadala strašně. Máma se mi s tím nechtěla svěřit.
Ten den v noci jsem slyšela křik a pláč. Otevřela jsem dveře a viděla mého tátu s nožem. Spatřil mě. Máma na něj křičela ať mě nechá nebo ať se zamknu v pokoji. Já se zamkla jenže táta odemknul. Pořezal mě a mámu taky. Jenže byla neděle a v pondělí i přes celý týden se mi smáli spolužáci. Jenom moje kamarádka ne. Ona a učitelé se mě ptali, proč vypadám tak strašně.
Skončila škola a já nechtěla domů. Museli zavolat moji mamku. Ta pro mě přijela autem a vysvětlila mi, že je táta opilí a že kdyby byl střízlivý, tak by mi to neudělal, ale nevěřila jsem.
Tento večer se to opakovalo, ale já si vzala kameru a natočila to. I fotky jsem pořídila. Máma pak se mnou následující večery přespala u kamarádky a ta ji poslala k soudu to vyřešit.
Byl soud a tátovi to skoro prošlo. Jenže mi plesklo, že mám doma kameru a ten soud byl rozdělen na 2 dny. Ten druhý den jsem si přinesla kamerku a ukázala to soudci. Dodnes je na mě mamka hrdá. Soud rozhodl takto (mělo to trvat do mých 18 let): Všechny dny budu trávit u mamky jenom jeden víkend v měsíci budu u táty.

Po soudu:

Táta s mámou byli rozvedeni. Máma si našla přítele a dnes už již manžela. Táta si našel 19 letou přítelkyni (mému tátovi je 45). Mě je 22 let a je nářez, že jsem starší než tátova přítelkyně. K tátovi už vůbec nejezdím, ale občas ho vídám, protože jsem se opět přistěhovala s mámou před roky zpět po tom incidentu se strašidelným domem.


značky4

10. července 2016 v 12:16 | Dina Braveroad
Doplňte značky na pleť, líčení atd.

Tag Domácí Násilí

9. července 2016 v 21:46 | Catherine
Asi víte, že jsem měla doma takové domácí násilí, ale už je to vyřešeno. Tak jsem tu o tom vytvořila tag a jestli budete chtít, tak napíšu takový příběh o tom našem domácím násilí.

Zažila jsi domácí násilí?
Ano a nebylo to příjemné
Jestli jsi to zažila, tak kdo koho bil?
Můj táta moji mamku
Zažil někdo z tvých kamarádů domácí násilí?
O nikom nevím
Chceš aby bylo ve světě domácí násilí?
Samozřejmě že ne
Kdo tě tagnul a koho taguješ? (musíš jednu osobu)
Tento tag jsem vytvořila a taguju Štístka

prázdninový tag Catherine

9. července 2016 v 21:38 | Catherine
Do toho tagu mě tagla Dina Braveroad z tohohle blogu.

1.Co nejraději děláš o prázdninách?
Odpočívám
2.Dáváš přednost dovolený u nás nebo spíš v zahraničí?
V zahraničí.
3.Bazén/moře?
Moře
4.Nejoblíbenější letní věc(můžeš přidat i fotku).
Plavky
5.Nejoblíbenější letní pití?
Hlavně aby to bylo studené
6.Jak si užíváš léto?
Né moc dobře, protože mě má táta na střídavou péči.
7.Jak máš rád/a léto?
Ani nemám
8.Koho taguješ?
Štístko a Remi & Emily

12 faktů o mně

9. července 2016 v 11:05 | Dina Braveroad |  info
1) Jmenuju se Klára Marie Sedláčková
2) jsem pokřtěná a proto mám prostřední jméno
3) věřím v boha
4) mám příbuzný v česku a na ukrajině
5) už od dětství mám krátké vlasy, ale jednou jsem je měla dlouhé a byly splihlé
6) mám pejska, který se jmenuje Ron, ale říkáme mu Ronik
7) mám svátek 12.srpna
8) mám narozeniny 6.října
9) měla jsem Andulku Filípka, ale umřel na otravu
10) moje nejvážnější a první a zatím jediná operace byla uzdička v puse a ta byla kvůli rovnátkům
11) nikdy jsem neměla nic zlomeného
12) každý rok jedeme k moři

1009 shlédnutí

9. července 2016 v 10:16 | Dina Braveroad |  info
Lidičky, strašně jste mě potěšili. Máme 1009 shlédnutí na mém blogu. Nikdy bych to bez vás nedokázala. Chtěla bych, aby to tak pokračovalo. Měla jsem spoustu blogů, ale tenhle je můj nejpopulárnější. Ani nevíte jak jste mě potěšili. Jsem úplně happy. Byla bych ráda, kdyby to tak pokračovalo. Možná tady nebo spíše určitě píšu pořád ty stejné věty, ale...no..však víte.
Jinak Ronikovi (mému pejskovi) je lépe. Jede dneska ještě té pomocnici veterinářce a ta mu dá další tři injekce. Chudinka, já bych to nedala, ale aspoň mu bude líp. Včera v noci ležel na tvrdé podlaze a nešel se ke mě nebo rodičům ňuňat do postýlky. Ty záda ho asi nebo spíše určitě bolí.
Jinak zmiňovala jsem se o tom, že už máme nové auto? Je to Toyota Carolla. Nikde ho ani neuvidíte na ulici. Je červená a luxusní.


1009 jééééééééj)

Tohle má můj pejsek jako bolestné.

Ronik a jeho bolest

8. července 2016 v 20:14 | Dina Braveroad |  deník ze života
Je to vyřešené, pejsek je už asi v poho. Dostal injekci a teď se mu bude chtít spinkat. S tou naší kamarádkou jela 7-mi letá holčička Noemi. Je moc milá a četla si moje články (ty děsivé záhady). Teď půjde do druhé třídy. Až se udělá Ronikovi dobře, ihned to informuji.

smutná zpráva-pejsek Ron

8. července 2016 v 19:26 | Dina Braveroad |  deník ze života
Mám pejska. Je to Jorkširský terier. Je to kluk. Dneska jsme se koupali (já a táta). Pak jsme šli domů a viděli našeho 5-ti letého pejska ležet. Chudinka!! Nemohl jít po schodech a tak ho táta vzal do náruče. Pištěl, kvíkal, šel nahrbeně a jakoby za sebou táhnul zadnici.
Táta zavolal naší kamarádce, která pracuje jako pomocnice veterináře. Táta ji to vše popisoval a ona řekla, že si hnul se zádama. Takže prý k nám domů přijede a dá mu injekci, aby ho to nebolelo.

prázdninový tag

8. července 2016 v 14:36 | Dina Braveroad
Do toho tagu mě tagla Anetka.

1.Co nejraději děláš o prázdninách?
Relaxuji, plavu v našem novém bazénu.
2.Dáváš přednost dovolený u nás nebo spíš v zahraničí?
V zahraničí. Každý rok jedeme někam k moři a po dlouhé době jedu na Ukrajinu za příbuznými.
3.Bazén/moře?
To je těžké. Bazén je čistý a nežijí v něm živočichové, kteří by vám ublížili. Je malý za to moře je pravým opakem. No, asi to moře. Má sůl a tím lečí a vypaluje beďary atd.
4.Nejoblíbenější letní věc(můžeš přidat i fotku).
Opalovací krém :D Ti pozorní ví, že jsem byla nedávno ošklivě spálená. Jo a ještě plácačka na mouchy :D
5.Nejoblíbenější letní pití?
Studená Coca-Cola a Ice Tea a ráno vanilkové kafe
6.Jak si užíváš léto?
Na plno!
7.Jak máš rád/a léto?
Moooooc ráda!
8.Koho taguješ?
Catherine z mého blogu a Ninu

sraz se ruší

8. července 2016 v 13:41 | Dina Braveroad |  info
Promiňte, ale nikdo nejde na sraz a tak jsem ho zrušila

sraz v SSO (Star Stable Online)

7. července 2016 v 14:06 | Dina Braveroad |  info
Připomínám, že zítra bude sraz ze sso.

Článek zde

kluk v krabici

7. července 2016 v 11:56 | Dina Braveroad |  Záhady
Tohle jméno se dalo klukovi, který byl nalezen mrtev v krabici.

Jak a kde byl nalezen:

Byl nalezen mrtvý, zabalený v pokrývce a nahý v krabici ve Philadelphii poblíž silnice. Bylo mu 4-6 let.

Po nálezu:

Tělo nebylo identifikováno. Na každé benzínce visel plakát s jeho fotkou.

Teorie:

1. dětský domov= Tou dobou, když tam šel komisař, tak se dětský domov prodával. Uviděl tam tu podobnou krabici, co uviděl u toho kluka. Našel také podobné pokrývky, ve kterých ležel ten chlapec. Prý tam byla nevlastní dcera toho majitele dětského domova. Splodila nemanželské dítě a aby se jí neříkalo matka, která si nikoho nevzala za manžele a že má dítě, tak to dítě zabila. Prý byla chlapcova smrt nehoda. Prý ho chtěli vychovat na tajno, ale něco se stalo. DNA ukázalo, že ona není matkou chlapce.

2. žena známá jako "M"= Žena tvrdila, že její matka si koupila neznámého chlapce se jménem Jonathan. Následně byl obětí násilí a sexuálního zneužívání. Poté byl zavražděn v hněvu, protože se prý poblil do vany. Matka "M" prý ostříhala chlapcovi vlasy.

Jak asi mohl chlapec vypadat.

kontrola affs

6. července 2016 v 15:33 | Dina Braveroad |  info
Tuhle celou dobu jsem kontrolovala affs. Abyste prošli, musíte mít: mít mě v affs, navštěvovat můj blog

Venit Desire ♥

Máš mě v affs, navštěvuješ můj blog

Bezi

Máš nový blog, tak tě z toho vynechám

Phil, Katy, Verča, Kaťula

Občas mi napíšete, máte mě ve affs.

Naty

Máš mě v affs, píšeš mi krásné komenty jenže jsi na dovolené a to tě omlouvá

Jasmine V

Máš mě v affs a píšeš mi krásné komenty

Magdalena

Nemáš mě v affs, nepíšeš mi komenty a zrušila jsi svůj blog

Suzeinne

Máš mě v affs, nepíšeš mi komenty plus máš svůj blog pozastavený a to tě omlouvá

Anetka

Máš mě v affs, píšeš mi komenty

Katie

Máš mě v affs, občas mi napíšeš komentík

Abi (dříve Vanesa)

Píšeš mi krásné komenty a pracuješ na svém novém blogu, na tom starém jsi mě měla mezi affs

Wafer

Píšeš mi krásné komenty a máš mě v affs (krásný diplom)

Nina

Máš mě v affs a píšeš krásné komenty

Slůně

Mám tě teprve nedávno v affs


Vypadne: Magdalena, protože už ani nemáš blog a moc se mi líbil

statek Hinterkaifeck

6. července 2016 v 11:30 | Dina Braveroad |  Záhady

Dramatická hudba (pouštějte si ji kdyžtak víckrát)

Dneska si budeme povídat o statku Hinterkaifeck. Čím se proslavil? Vraždou všech obyvatel tohoto statku.

Obyvatelé:

Na statku bylo šest obětí a z toho jedna přijela pár hodin před krutou vraždou. Dům obývali farmář Andreas Gruber (63) a jeho žena Cäzilia (72), jejich dcera Viktoria Gabriel (35), vnučka Cäzilia (7) a vnuk Josef (2). Poslední obětí byla služebná Marie Baumgartnerová (44). Všichni umřeli.

Co to je za statek:

Byl to izolovaný statek obklopen lesy. Statek už neexistuje. Zbourali ho a na jeho místě je dnes památník.

Vražda:

K vraždě asi došlo v noci 31.3. na 1.4. 1922. Všichni, kromě Cäzilie(72) a její dcery Viktorie(35), byli nalezeni v pyžamu mrtví. Všechna těla, kromě služebné(44) a malého Josefa(2), se nacházela ve stodole. Vše nasvědčovalo tomu, že byli pozabíjeni jeden po druhém, pravděpodobně vylákáni neznámým zvukem z oblasti stodoly či dvorku. Malý Josef (2) a služebná Baumgartnerová (44) byli zavražděni v domě. Josífek umřel v dětské postýlce a služebná ve svém pokoji.

Záhady:

někteří obyvatelé statku viděli na okraji lesa neznámou postavu muže s knírkem, jehož se ovšem nepodařilo identifikovat. Totožnou neznámou osobu zpozorovali i sousedé z okolí a při fotografické rekognici ji označovali za Josefa Bartla(šílený pekař, který se podílel v roce 1919 na vraždě.)

na statku se již půl roku před činem záhadně ztrácely věci

asi týden před vraždami se ztratil kompletní svazek klíčů od všech budov statku

v protokolu patologa je uvedeno, že malá Cäzilia (7) po útoku ještě dvě hodiny žila a v rukou měla chomáč vlasů, který nepatřil nikomu z obyvatel statku

Viktoriri (35) někdo škrtil, ale nezemřela na škrcení.

krátce před vraždami malá Cäzilia jednomu svému spolužákovi řekla, že doma došlo k prudké hádce kvůli hrozbě soudu, načež v noci její matka Viktorie v záchvatu vyběhla do lesa a vrátila se až za hodinu.

některá fakta vedla k názoru, že vrahů bylo více

Podezřelý:

Lorenz Schlitenbauer- Zamilován do Viktorie. Chtěl, aby se stala jeho manželkou. Prý byl malý Josef jeho synem. Jenže si vzala jiného. Chtěla po něm výživné a to mohlo vést k vraždě, protože si ho nechtěla vzít za manžela. Objev těl podle svědků přijal s ledovým klidem, ale poté byl policií opakovaně dotazován, proč s těly manipuloval před jejím příjezdem. Jeho odpověď zněla, že hledal svého syna (Josefa).

Karl Gabriel- Manžel Viktorie. Umřel ve válce, ale prý neumřel ve válce. Jenom neunesl to, že jeho žena Viktorie má dítě a přitom s ní nebyl. To naznačuje nevěru. Jeho tělo nebylo nalezeno. Také tu je výpověď dvou válečných veteránů, kteří potkali údajného ruského vojáka, jenž se k vraždám přiznal.

Josef Bartl-Šílený pekař, který bydlel blízko statku. V roce 1921 uprchl s psychiatrické léčebny.Prý se účastnil v roce 1919 na vraždě.

Bratři Gumpové-Dopustili se vraždy 9. rolníků.

Šokující případ: Kdo zabíjel na statku Hinterkaifeck?

Black Dahlia

5. července 2016 v 14:45 | Dina Braveroad |  Záhady

Psycho song


Elizabeth Short neboli přezdívaná Black Dahlia. Čím se proslavila? Byla obětí jedné z nejznámějších vražd.
Bylo nalezeno její tělo rozdělené na dvě půlky. Nikdo neví kdo je vrah a jaký měl důvod.


Mládí:

Narodila se v Bostonu a vyrůstala v Medford. Její táta postavil malinkaté golfové hřiště těsně před krizí, kdy přišel o peníze. V roce 1930 zaparkoval svoje auto na mostě a již nebyl spatřen. Prý asi spáchal sebevraždu.
Poté se matka s dětmi (i s Elizabeth) odstěhovala do Medfordu. Měli menší dům než předtím. Její matka pracovala v knihkupectví. Po mnoha letech zjistili, že táta je naživu a je v Kalifornii. Když jí bylo 19 let, jela s tátou do Vallejo.

Trest:

V roce 1943 byla zatčena. Používala alkohol (víno, pivo, atd.) Byla nezletilá (v Americe je dovršení dospělosti později než v České republice). Policisté ji potom poslali do Medfordu, ale odjela na Floridu.

Láska:

Na Floridě poznala majora, který sloužil americké letecké armádě, se kterým se později zasnoubila. Svatba se už ale nekonala, protože umřel týden předtím, než v Japonsku skončila 2. světová válka.

Před smrtí:

Elizabeth se potom rozhodla navštívit svého kamaráda, který bydlel na Floridě. Po návštěvě bydlela svých posledních 6 měsíců života v jižní Kalifornii, převážně v Los Angeles a okolí.

Smrt:

Ráno 15. ledna našli její nahé tělo rozpůlené na dvě půlky. Podezřelých je mnoho a dodnes se neví, kdo to byl a jaký měl důvod ji zabít.


Black Dahlia.jpg

ukončení

5. července 2016 v 13:44 | Dina Braveroad |  Život upíra
Moc se omlouvám, ale povídku tímto ukončuji "Život upíra". Nepsali jste komenty, takže vás to nebaví. No, udělám novou.
Hlasujte dole v anketě.